flyfishingwingshootingexpo.com

Oz Büyücüsü / Dünya Çocuk Klasikleri

YAYIN TARİHİ
DOSYA BOYUTU 9,96
ISBN 9717781983
DİL TÜRK
YAZAR
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Oz Büyücüsü / Dünya Çocuk Klasikleri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır . Okumak Oz Büyücüsü / Dünya Çocuk Klasikleri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bir zamanlar amca ve yengesiyle yaşayan Dorothy adlı tatlı bir kız varmış. Amcası ve yengesi çok çalışkanlarmış ama Dorothy ile konuşmazlarmış. Bu durum onu mutsuz ediyormuş. Neyse ki ona arkadaşlık eden Toto adında bir köpek varmış. Onunla oynayarak mutlu zaman geçiriyormuş. Bir sabah amcası ve yengesi evde yokken gökyüzü kararmış ve sert bir rüzgar esmeye başlamış. Dorothy evlerinin kuzey ve güney rüzgarının kesiştiği noktada olduğunu bilmiyorlarmış. Bütün ev şiddetli bir şekilde sallanmaya başlamadan önce sadece köpeğini çok seviyormuş ve onu kaybetmek istemiyormuş. (Kitabın İçinden)

...eri Hikaye-Roman-Masal. Oz Büyücüsü, Lyman Frank Baum'un "The Wonderful Wizard of Oz" adıyla 1900 yılında yayımlanan romanındaki kişilerden ... Oz Büyücüsü %20 İndirimli L. Frank Baum ... ... 18 TL. Resimli Dünya Çocuk Klasikleri Oz Büyücüsü CiltliResimli Dünya Çocuk Klasikleri Oz Büyücüsü Ciltli - Dorothy ve sadık köpeği Toto onları gizemli Oz ülkesine götüren bir hortuma... Sonraki İçerikKırmızı Başlıklı Kız / Dünya Çocuk Klasikleri Pdf Kitap İndir. Kategori(ler) Roman, Dünya Klasikleri, Çocuk, Fantastik, Edebiyat. Ülkemizde daha çok film olarak tanınan Oz Büyücüsü'nün romanı çok da ... Oz Büyücüsü - Çocuklar İçin Dünya Klasikleri - A101 ... . Kategori(ler) Roman, Dünya Klasikleri, Çocuk, Fantastik, Edebiyat. Ülkemizde daha çok film olarak tanınan Oz Büyücüsü'nün romanı çok daha sürükleyici, çok daha eğlenceli... %28İndirim. Çocuk Gençlik. İş Kültür. 6.49 €. Dorothy'nin evine dönmesine yardım edebilecek tek kişi vardır: Oz Büyücüsü Peki Dorothy, Sarı Tuğlalı Yol'daki arkadşlarıyla yaşadığı maceraların sonunda evine dönebilecek mi? Stok Kodu:483190. Dorothy ve sadık köpeği Toto onları gizemli Oz ülkesine götüren bir hortuma yakalanırlar. Dorothy´nin evine dönmesine yardım edebilecek tek kişi vardır: Oz Büyücüsü. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Dünya Çocuk Klasikleri - Oz Büyücüsü. Yazar. Lyman Frank Baum. Oz Büyücüsü, Dünya Klasikleri, çocuk kitapları, 'Oz Büyücüsü' adlı klasiğin türü nedir? Öğretmenimiz dönem sonuna kadar 2 ro... Trendyol.com sayesinde Çocuk Gezegeni ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz....