flyfishingwingshootingexpo.com

Armut’un A’sı Zürafa’nın Z’si

YAYIN TARİHİ 2019-05-30
DOSYA BOYUTU 10,10
ISBN 6052780411
DİL TÜRK
YAZAR Birol Bayram
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Armut’un A’sı Zürafa’nın Z’si PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Birol Bayram. Okumak Armut’un A’sı Zürafa’nın Z’si çevrimiçi şimdi çok kolay!

Okuryazarlık macerasının henüz başındaki miniklere yol arkadaşlığı etmek üzere tasarlanan, çizer Birol Bayram’ın yazıp resimlediği hikâyeciklerden oluşan bu kitap, kelimelerin büyülü dünyasına açılan bir kapı... Okumayı ve yazmayı öğrenme sürecinde olan ve belki de bu yeni yolculuğun tedirginliğine kapılmış minik okurlar, bu kitaptaki mizahi yönü güçlü 29 hikâyecik ile hem eğlenceli vakit geçirecek, hem kitap korkusunu yenecek, hem de bir ömür sürmesini dilediğimiz okuma alışkanlığını edinme yolunda ilk adımları atacak. “Sevgili minik okur, elinde tuttuğun kitabı tek başına okuman, en azından okumaya çabalaman için tasarladık. Okumayı iyice sökene kadar hata yapmak serbest. Sakın korkma. Harflerin hikâyelerini okurken elbette okuryazar birinden yardım alabilirsin. Kitapları çok sevmeni, onlarla bir ömür dost olmanı dileriz.” Birol Bayram 1965 yılında doğdu, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nden mezun oldu. Reklam ajansları için grafik tasarımlar ve illüstrasyonlar yaptı, çeşitli süreli yayınlarda karikatür çizdi, görsel yönetmenlik yaptı. Şu anda İş Kültür Yayınları’nın görsel yönetmenliğini yapmaktadır.

...k macerasının henüz başındaki miniklere yol arkadaşlığı etmek üzere tasarlanan, çizer Birol Bayram'ın yazıp resimlediği hikâyeciklerden oluşan bu kitap ... Armut'un A'sı Zürafa'nın Z'si - Birol Bayram | kitapyurdu.com ... ... 30.60 TL. Okuryazarlık macerasının henüz başındaki miniklere yol arkadaşlığı etmek üzere tasarlanan, çizer Birol Bayram'ın yazıp resimlediği hikâyeciklerden oluşan bu kitap... Armut'Un A'Sı Zürafa'Nın Z'si kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Birol Bayram kitapları ve nesin yayınclık 2019 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap... 1 Mayıs 2006'da ISO / IEC 26300 uluslararası standardı ... Armut'un A'sı Zürafa'nın Z'si - Birol Bayram Fiyatı ... . Birol Bayram kitapları ve nesin yayınclık 2019 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap... 1 Mayıs 2006'da ISO / IEC 26300 uluslararası standardı olarak kabul edilmekte olup, ardından Armut'un A'sı Zürafa'nın Z'si: Her Harf Bir Hikayecik kitabını ODF tarzında Türkçe dilinde... Armut'un A'sı Zürafa'nın Z'si. Share on WhatsApp. Armut'un A'sı Zürafa'nın Z'si Okuryazarlık macerasının henüz başındaki miniklere yol arkadaşlığı etmek üzere tasarlanan, çizer Birol Bayram?ın yazıp resimlediği hikâyeciklerden oluşan bu kitap... 28.90 TL. Okuryazarlık macerasının henüz başındaki miniklere yol arkadaşlığı etmek üzere tasarlanan, çizer Birol Bayram'ın yazıp resimlediği hikâyeciklerden oluşan bu kitap... kitaphanen.com´da uygun fiyata Nesin Yayınları markalı Armut'un A'sı Zürafa'nın Z'si 9786052780411 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Armut'un A'sı Zürafa'nın Z'si. Armut'un A'sı Zürafa'nın Z'si 9786052780411 Nesin Yayınevi. https://www.limankitap.com/urun/armutun-asi-zurafanin-zsi. 27.20 TL. Her Harf Bir Hikâyecik Okuryazarlık macerasının henüz başındaki miniklere yol arkada...