flyfishingwingshootingexpo.com

Keremcan Sevgili Günlük

YAYIN TARİHİ 2020-02-04
DOSYA BOYUTU 8,37
ISBN 6053707080
DİL TÜRK
YAZAR Hasan Karahisar
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Keremcan Sevgili Günlük PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Hasan Karahisar. Okumak Keremcan Sevgili Günlük çevrimiçi şimdi çok kolay!

Keremcan’ı, okulun giriş kapısında güler yüzlü, orta yaşın üzerinde bir adam resmi karşıladı. Yaklaştığında bunun bir imza günü etkinliği olduğunu gördü. Afişi uzun süre inceledi. – Yaşasın! Okulumuza yazar geliyor, dedi sevinçle.Nihayet beklenen gün gelip çattı. Keremcan, hayatında ilk defa bir yazarla tanışıp, hem de imzalı kitabına sahip olacaktı. Sıra ona geldiğinde,– Efendim, size bir şey sorabilir miyim, dedi. – Tabii ki sorabilirsin.– Bir kitap nasıl yazılır?– Kitap yazmak istiyorsun demek!– Evet. Kütüphaneye aboneyim. Sürekli kitap alıp okuyorum.– Başlangıç olarak gerekeni yapmışsın. Bunun ikinci adımı günlük tutmaktır. Sık sık yazma denemesi yapmalısın.– Yazdıklarımın kayda değer olup olmadığını nasıl anlayacağım? Bana yardımcı olabilir misiniz?– Madem bu kadar isteklisin, sana yardımcı olacağım, dedi ve cebinden bir kartvizit çıkararak Keremcan’a uzattı. Keremcan, sevinçten çığlık atmamak kendisini zor tuttu.Keremcan, günlüğüne neler yazacak? Yazdıkları arkadaşları ve öğretmenleri tarafından beğenilecek mi? Peki kitap yazabilecek mi? 

..., okulun giriş kapısında güler yüzlü, orta yaşın üzerinde bir adam resmi karşıladı ... Keremcan Sevgili Günlük - Hasan Karahisar : %30 İndirimli ... . Yaklaştığında bunun bir imza günü etkinliği olduğunu gördü. Afişi uzun süre inceledi. Keremcan 4 Sevgili Günlük Hasan Karahisar Nar Yayınları 9786053707080 Hasan Karahisar. Keremcan Sevgili Günlük. 16,25 TL. Sepete Ekle. Keremcan'ı okulun giriş kapısında güler yüzlü orta yaşın üzerinde bir adam resmi karşıladı. 15 TL. Keremcan'ı okulun giriş kapısında güler yüzlü orta yaş ... Keremcan 4 Sevgili Günlük ... . 15 TL. Keremcan'ı okulun giriş kapısında güler yüzlü orta yaş...