flyfishingwingshootingexpo.com

En Karanlık Zevk

YAYIN TARİHİ 2013-09-27
DOSYA BOYUTU 7,21
ISBN 6053431145
DİL TÜRK
YAZAR Gena Showalter
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin En Karanlık Zevk PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Gena Showalter. Okumak En Karanlık Zevk çevrimiçi şimdi çok kolay!

ONU KAYBETMEK DIŞINDA HER ACI ONA ZEVK VEREBİLİRDİ…İçinde Acı iblisiyle yaşayan Reyes, zevkten mahrum bırakılmıştır. Ama çılgınca arzuladığı ölümlü Danika Ford’a sahip olabilmek için gerekirse tanrılara karşı koymaya hazırdır. İstediğini elde etmek için savaşmak zorundadır, aksi takdirde Danika’yı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalacaktır.Danika kaçak hayatı yaşamaktadır. Onu ve ailesini öldürmeyi kafalarına koymuş olan Yeraltı Dünyasının Efendileri’nden aylarca kaçmayı başarmıştır. Rüyalarındaysa ateşli dokunuşlarını unutamadığı savaşçıyı, Reyes’i görmektedir. Ama bu birliktelik, sevdikleri insanların ölümüne sebep olabilir…Sonsuza dek lanetlenmiş, karşı konulamaz bir şekilde baştan çıkarıcı ve kesinlikle çok ateşli savaşçılar…Karanlığın Efendileri.

...tmek dışında her acı ona zevk verebilirdi ... Karanlığın Efendileri Serisi: En Karanlık Gece - Gena Showalter ... ... İçinde Acı iblisiyle yaşayan Reyes, zevkten mahrum bırakılmıştır. Kitabın basım bilgileri. Adı: En Karanlık Zevk. 3- EN KARANLIK ZEVK PDF İndir. 7- EN KARANLIK SIR PDF İndir. Bunda sonrası henüz Türkçeye çevrilmemiştir. En Karanlık Zevk kitabının ilk birkaç sayfasını okuyun. Onu kaybetmek dışında her acı ona zevk verebilirdi… İçinde Acı iblisiyle yaşayan Reyes, zevkten mahrum bırakılmıştır. Öncelikle eserin türünü belirtmek lazı ... Karanlığın Efendileri Serisi - Gena Showalter - PDF... | E-KİTAP İNDİR ... . Öncelikle eserin türünü belirtmek lazım. Roman (çeviri) kategorisinde yer alan En Karanlık Zevk, birçok otorite tarafından beğenilmiş fakat yeri geldiği zaman da içeriği bakımından eleştirilmiştir. En Karanlık Zevk-PEGASUS YAYINLARI- Gena Showalter ONU KA...