flyfishingwingshootingexpo.com

Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed (Ciltli)

YAYIN TARİHİ 2019-08-27
DOSYA BOYUTU 6,84
ISBN 6057800039
DİL TÜRK
YAZAR Erhan Afyoncu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed (Ciltli) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Erhan Afyoncu. Okumak Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed (Ciltli) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Hem Doğu hem de Batı kültürüne aşina olan Fatih Sultan Mehmed, Yunanlı Diyojen’i, Herodot’u, Romalı tarihçiler Livius ve Rufus’u, Büyük İskender’in, papaların, imparatorların, Fransa krallarının ve Lombardlar’ın vekayinamelerini okumuştu. Sezar’ı, İskender’i, Anibal’i, Afrikalı Scipio’yu, Pyrhus’u ve Keykavus’u aşmak niyetinde olduğunu söylerdi.İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanlı Devleti bir dünya gücü hâline geldi. Fatih’in hükümdarlık dönemi tarihçilikten edebiyata, mimariden medrese eğitimine, bürokrasiden saray idaresine kadar birçok alanda klasikleşmenin başlangıcıdır. Kendisinden sonraki dönemin siyasî, idarî ve hukukî yapısını şekillendiren bir hükümdardır. Bu eserde bir cihan hükümdarının renkli şahsiyetini ve fetihlerini bulacaksınız.

...nya gücü hâline geldi. Bu eserde bir cihan hükümdarının renkli şahsiyetini ve fetihlerini bulacaksınız ... Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed - sizekitap.com ... . 15 TL. İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanlı Devleti bir dünya gücü hâline geldi. Fatih'in hükümdarlık dönemi tarihçilikten edebiyata... İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanlı Devleti bir dünya gücü hâline geldi. Kitabın basım bilgileri. Adı: Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed. Kitapi Katalogları. Katalog Anas ... Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed (Ciltli) ... . Kitabın basım bilgileri. Adı: Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed. Yazar. Fatih Tut tarafından 16/05/2019 tarihinde (7 ay önce) saat 13:35'de oluşturuldu. Bir Cigara İçimi. İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanlı Devleti bir dünya gücü hâline geldi. Bu eserde bir cihan hükümdarının renkli şahsiyetini ve fetihlerini bulacaksınız. Türkçe. Cilt Tipi: Ciltli. Basım Yılı: 2019. Baskı Sayısı: 1. Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Erhan Afyoncu tarafından kaleme alınan Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed Pdf İndir isimli 208 sayfadan oluşan kitap; YEDİTEPE YAYINEVİ yayınevinin 23/3/2018 Cuma tarihinde ve 1......