flyfishingwingshootingexpo.com

MbappeMucize Çocuk

YAYIN TARİHİ 2019-10-03
DOSYA BOYUTU 7,91
ISBN 6056968006
DİL TÜRK
YAZAR Uğur Önver
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin MbappeMucize Çocuk PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Uğur Önver. Okumak MbappeMucize Çocuk çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu kitap yoksul bir mahallede yetişen, olağanüstü yetenekli bir çocuğun, Mbappé’nin futbolda zirveye ulaşan yaşam öyküsünü anlatıyor. Bugün yılda yirmi milyon Euro kazanan, Paris’in göbeğinde muhteşem bir evde yaşayan, Instagram’da 40 milyon takipçisi olan, henüz 21 yaşındaki Mbappé’nin hayatı gerçek bir başarı öyküsüdür. Daha ilkokula bile başlamadan futbol dışında hiçbir şeyle ilgilenmeyen, top ayağına değdiğinde bütün dünyayı unutan, arka arkaya 4-5 futbol maçını yorulmadan izleyen bir çocuk için farklı bir gelecek söz konusu olamazdı kuşkusuz. Daha 15 yaşındayken dünyanın en önemli futbol kulüplerinden teklifler alan, Chelsea, Liverpool, Arsenal, Real Madrid, Bayern Münih ve PSG’nin kadrolarına katmak için peşinden koştukları Mbappé, günümüzde “Mucize Çocuk” diye anılıyor. 2017 yılında180 milyon Euro’ya PSG’ye transfer olan bu müthiş yetenekli futbolcunun büyüsü daha uzun yıllar sürecek gibi görünüyor.

.....40 milyon takipçisi olan, henüz 21 yaşındaki Mbappé'nin hayatı gerçek bir başarı öyküsüdür ... Categories Video MBAPPE MUCİZE ÇOCUK ... . kadrolarına katmak için peşinden koştukları Mbappé, günümüzde "Mucize Çocuk" diye anılıyor. Spor Spikeri Uğur Önver'in 10.kitabı olan "MBAPPE - MUCİZE ÇOCUK" kitabını imzalayan Mbappe, kendi hayat hikayesinin anlatıldığı kitabı görünce duygu dolu anlar yaşadı. Search and download videos with the keyword "MBAPPE MUCİZE ÇOCUK", Video search results "MBAPPE Download Video and Audio from YouTube. Search for: "MBAPPE MUCİZE ÇOCUK". Hayattaki en büyük tutkusu futbol olan bir çocuk düşünün. N ... Sahaların Mucize Çocuğu Mbappe - ePttAVM ... . Search for: "MBAPPE MUCİZE ÇOCUK". Hayattaki en büyük tutkusu futbol olan bir çocuk düşünün. Neredeyse doğduğu andan itibaren futbolla iç içe olan Mbappé, günün birinde kendisinden "Mucize Çocuk" olarak bahsedileceğini... 15.75 TL. Neredeyse doğduğu andan itibaren futbolla iç içe olan Mbappé, günün birinde kendisinden "Mucize Çocuk" olarak bahsedileceğini bilmiyordu belki ama, futbolun hayatının merkezinde... Bu ürüne benzer farklı alternatifler olmalı. Gönder. MBAPPE-MUCİZE ÇOCUK 9786056968006 emk1855546. https://www.limankitap.com/urun/mbappe-mucize-cocuk....