flyfishingwingshootingexpo.com

Müçtehid İmamların Savunusu (Refu'l-Melam)

YAYIN TARİHİ 2019-05-02
DOSYA BOYUTU 12,85
ISBN 6057901316
DİL TÜRK
YAZAR İbn Teymiyye
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Müçtehid İmamların Savunusu (Refu'l-Melam) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır İbn Teymiyye. Okumak Müçtehid İmamların Savunusu (Refu'l-Melam) çevrimiçi şimdi çok kolay!

İbn Teymiyye’nin küçük bir risalesi olan Refu’l-Melâm’ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz. Zira bu kitap, tekfir hastalığının yaygınlaştığı asrımızda önleyici bir niteliğe sahip olup bu alandaki boşluğu büyük oranda dolduracak niteliktedir. Bu eseri Türkçe’ye kazandırmamızın nedenleri arasında daha önce yapılan tercümelerin risalenin tamamını kapsamaması yol açmıştır. İbn Teymiyye’nin doğru anlaşılması için okunması zorunlu olan bu anahtar eseri Türkçe’mize kazandırmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bu eser mücahid ve müçtehid İbn Teymiyye’nin anlaşılmasına katkı sağlaması amacıyla değerli okuyucularımızın nazik ellerine bırakır, yaptığımız bu işin salih amellerimizden sayılmasını dua ederiz.

...ekliyor. İbn Teymiyye'nin küçük bir risalesi olan Refu'l-Melâm'ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz ... Rafu'l-Melam Müctehid İmamların Kınanmasının Önlenmesi ... . Takiyyuddin İbn Teymiyye. İbn Teymiyye'nin küçük bir risalesi olan Refu'l-Melâm'ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz. Zira bu kitap... Müçtehid İmamların Savunusu: Refu'l-Melam. Share on WhatsApp. İbn Teymiyye'nin küçük bir risalesi olan Refu'l-Melâm'ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz. 7.80 TL. İbn Teymiyye'nin küçük bir risalesi olan Refu'l-Melâm'ın önemli bir eser olduğu kanaatindey ... Müçtehid İmamların Savunusu (Refu'l - Melam) Fiyatı ... . 7.80 TL. İbn Teymiyye'nin küçük bir risalesi olan Refu'l-Melâm'ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz. Zira bu kitap, tekfir hastalığının yaygınlaştığı asrımızda önleyici bir niteliğe sahip olup bu alandaki... 7 €. İbn Teymiyye'nin küçük bir risalesi olan Refu'l-Melâm'ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz. Zira bu kitap, tekfir hastalığının yaygınlaştığı asrımızda önleyici bir niteliğe sahip olup bu alandaki... 17 TL. ...öğrenmek yoluyla Allah azze ve celleye ulaştıran ve güven duyulan ilim vasıtası haline gelmiş olan o tertemiz imamlara karşı bir sekinet ve huzur hissi uyandıracaktı. 9.60 TL. İbn Teymiyye'nin küçük bir risalesi olan Refu'l-Melâm'ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz. Zira bu kitap, tekfir hastalığının yaygınlaştığı asrımızda önleyici bir niteliğe sahip olup bu alandaki... 10.80 TL. Müçtehid İmamların Savunusu Reful MelamMüçtehid İmamların Savunusu Reful Melam ...