flyfishingwingshootingexpo.com

Siber Güvenlik / Dijital Dönüşüm Serisi

YAYIN TARİHİ 2020-01-03
DOSYA BOYUTU 12,20
ISBN 6257010429
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Siber Güvenlik / Dijital Dönüşüm Serisi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak Siber Güvenlik / Dijital Dönüşüm Serisi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Gittikçe daha fazla sektörde veri ve dijital enformasyon toplamak, iş faaliyeti ve stratejinin merkezinde yar alır hale geldi. Hayatımıza büyük katkı sunan teknolojiler bir yandan da karşımıza siber güvenlikle ilgili devamlı değişen sonuçlar çıkarıyor. Siber Güvenlik kitabı, uzman olmayan kişilere kısa sürede siber güvenliğe dair temel bir anlayış kazandırmayı hedefliyor. Okura, hem güvenlik sorununun bir parçası hem de çözümü bulup uygulayacak kilit oyuncusu olduğunu gösteren, can alıcı konuları ele alıyor.•Alex Blau•Andrew Burt•Bill BourdonHBR Dijital Dönüşüm Serisi, şirketinizin geleceğini şekillendirecek konulara dair yaklaşımınızı geliştirmeye ve fikirlerinizi derinleştirmeye yardımcı oluyor. Harvard Business Review’in blok zinciri, siber güvenlik, yapay zekâ gibi hızla değişen ve geleceği şekillendiren konularla ilgili hazırladığı kitaplar, organizasyonları bugünün rekabet koşullarına ve yarına hazırlayacak en iyi araştırmalara, röportaj ve analizlere yer veriyor; uygulamaya yönelik öneriler sunuyor.

...fazla sektörde veri ve dijital enformasyon toplamak, iş faaliyeti ve stratejinin merkezinde yar alır hale geldi ... Digital Dönüşüm ve Siber Güvenlik Riskleri - Özden ERÇİN... ... . Hayatımıza büyük katkı sunan teknolojiler bir yandan da karşımıza... Dijital Dönüşüm Dijital Türkiye Yapay Zekâ Büyük Veri Siber Güvenlik. Dijital ortama taşınan her sistem yeni ve ciddi güvenlik risklerini de beraberinde getirmektedir. Siber Güvenlik kitabı uzman olmayan kişilere kısa sürede siber güvenliğe dair temel bir anlayış Alex Blau• Andrew Burt• Bill BourdonHBR Dijital Dönüşüm Serisi şirketinizin geleceğini şekillendirecek... Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü sat ... NETAŞ | Dijital Dönüşüm Danışmanlığı | Siber Güvenlik ... ... Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Siber Güvenlik / Dijital Dönüşüm Serisi. Siber Güvenlik-dijital Dönüşüm Serisi, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 36,88 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Siber Güvenlik-Dijital Dönüşüm Serisi. Ürün Puanı: Yükleniyor... Dijital dönüş...