flyfishingwingshootingexpo.com

Siber Güvenlik / Dijital Dönüşüm Serisi

YAYIN TARİHİ 2020-01-03
DOSYA BOYUTU 7,75
ISBN 6257010429
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Siber Güvenlik / Dijital Dönüşüm Serisi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak Siber Güvenlik / Dijital Dönüşüm Serisi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Gittikçe daha fazla sektörde veri ve dijital enformasyon toplamak, iş faaliyeti ve stratejinin merkezinde yar alır hale geldi. Hayatımıza büyük katkı sunan teknolojiler bir yandan da karşımıza siber güvenlikle ilgili devamlı değişen sonuçlar çıkarıyor. Siber Güvenlik kitabı, uzman olmayan kişilere kısa sürede siber güvenliğe dair temel bir anlayış kazandırmayı hedefliyor. Okura, hem güvenlik sorununun bir parçası hem de çözümü bulup uygulayacak kilit oyuncusu olduğunu gösteren, can alıcı konuları ele alıyor.•Alex Blau•Andrew Burt•Bill BourdonHBR Dijital Dönüşüm Serisi, şirketinizin geleceğini şekillendirecek konulara dair yaklaşımınızı geliştirmeye ve fikirlerinizi derinleştirmeye yardımcı oluyor. Harvard Business Review’in blok zinciri, siber güvenlik, yapay zekâ gibi hızla değişen ve geleceği şekillendiren konularla ilgili hazırladığı kitaplar, organizasyonları bugünün rekabet koşullarına ve yarına hazırlayacak en iyi araştırmalara, röportaj ve analizlere yer veriyor; uygulamaya yönelik öneriler sunuyor.

...Wyndham Grand Levent Otel'de gerçekleştirdi ... Digital Dönüşüm ve Siber Güvenlik Riskleri - Özden ERÇİN... ... . Oturum-3: Siber Güvenlik Hukuku ve Adli Bilişim. Bilginin üretimi, işlenmesi, depolanması ve aktarılmasıyla ilgili gelişmeler sonucunda ortaya çıkan ve dijital dönüşüm olarak da adlandırılan... Siber güvenlik kitabı uzman olmayan kişilere kısa sürede siber güvenliğe dair temel bir anlayış • alex blau. • andrew burt. • bill bourdon. Hbr dijital dönüşüm serisi şirketinizi ... NETAŞ | Dijital Dönüşüm Danışmanlığı | Siber Güvenlik ... . Hbr dijital dönüşüm serisi şirketinizin geleceğini... Kollektif tarafından kaleme alınan Siber Güvenlik / Dijital Dönüşüm Serisi Pdf Oku isimli 200 sayfadan oluşan kitap; OPTİMİST YAYINLARI yayınevinin 3/1/2020 Cuma tarihinde ve 1... Araştırmada; siber güvenlik risk yönetimi ile dijital dönüşüm... katılımı ile yıllık olarak hazırladığı Küresel Bilgi Güvenliği Araştırması (Global Information Security Survey - GISS) sonuçlarını açıkladı. Koronavirüs Sonrası Köklü Değişiklikler. 29 Nisan 2020. Şirketler için Dijital Dönüşüm İpuçları. 20 Nisan 2020. Siber Güvenliğin Geleceği. Siber Güvenlik kitabı, uzman olmayan kişilere kısa sürede siber güvenliğe dair temel bir anlayış kazandırmayı hedefliyor. Alex Blau Andrew Burt Bill Bourdon. HBR Dijital Dönüşüm Serisi... Siber güvenlik; sistemleri, ağları ve programları dijital saldırılara karşı koruma uygulamasıdır. Dijital dönüşüm teknolojileri. NGN Star of Bosphorus Veri Merkezi. 18.28 TL. Alex Blau • Andrew Burt • Bill Bourdon HBR Dijital Dönüşüm Serisi, şirketinizin geleceğini şekillendirecek konulara dair yaklaşımınızı geliştirmeye ve fikirlerinizi derinleştirmeye... Araştırmada; siber güvenlik risk yönetimi ile dijital dönüşüm süreçlerinin erken aşamalardan itibaren entegre şekilde yürütülmesinin sürdürülebilir büyümedeki artan payına dikkate çekiliyor. Kollektif. Gittikçe daha fazla sektörde veri ve dijital enformasyon toplamak, iş faaliyeti ve stratejinin merkezinde yar alır hale geldi. Hayatımıza büyük katkı sunan teknolojiler bir yandan da karşımıza... Siber güvenlik riskleri kurumlar için ciddi bir tehdit olmayı sürdürüyor. Güvenli bir dijital iş modeli geliştirirken, BT departmanının başlangıçtan itibaren sürece dahil edilmesi gerekiyor. Sadece bir firewalle sahip olmak siber güvenlik çözümüne sahip olmak değildir. Şu anda Dijital Dönüşüm Danışmanı ve Eğitmeni olarak çalışmaya devam etmektedir. Siber Güvenlik kitabı, uzman olmayan kişilere kısa sürede siber güvenliğe dair temel bir anlayış kazandırmayı hedefliyor. Alex Blau • Andrew Burt • Bill Bourdon HBR Dijital Dönüşüm Serisi... Siber Güvenlik kitabı, uzman olmayan kişilere kısa sürede siber güvenliğe dair temel bir anlayış kazandırmayı hedefliyor. • Alex Blau • Andrew Burt ...