flyfishingwingshootingexpo.com

Bilge İle Hikmet

YAYIN TARİHİ 2019-09-20
DOSYA BOYUTU 8,66
ISBN 6053706977
DİL TÜRK
YAZAR Mehmet Altıparmak
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bilge İle Hikmet PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mehmet Altıparmak. Okumak Bilge İle Hikmet çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bilge ile Hikmet… Soru sorma ustaları. Hayatı öylesine yaşayan değil, yaşadığı hayatta olan biteni anlamaya çalışan iki can dost. Arayış içinde ve anlama çabasında iki kafadar. Soran, sorgulayan ve doğru cevaplara ulaşmaya çalışan iki berrak akıl. Okuyucu, Bilge ile Hikmet’in düşündüren muhabbetlerini okurken üçüncü bir kişi olarak bu muhabbete dâhil olacaktır. Okuyucu da soracak, sorgulayacak ve anlama yolculuğuna eşlik edecektir. Bu muhabbette ebeveynler de çocuklarına eşlik ettiklerinde hem daha zengin düşünce ürünleri ortaya çıkacak hem de hayat ve değerler üzerine birlikte konuşma imkânı doğacaktır.

...larak Mehmet Altıparmak vermekteyiz. Kitapi Katalogları ... Bilge ile Hikmet Mehmet Altıparmak ... . Katalog Anasayfası. BİLGE ile HİKMET. Yazar. Mehmet Altıparmak. bilge ile fene yolculuk-vay be dünya. Bilge ile Hikmet… Soru sorma ustaları. Hayatı öylesine yaşayan değil, yaşadığı hayatta olan biteni anlamaya çalışan iki can dost. Arayış içinde ve anlama çabasında iki kafadar. 17 TL. Bilge ile Hikmet… Soru sorma ustaları. Hayatı öylesine yaşayan değil, yaşadığı hayatta ... Bilge ile Hikmet Mehmet Altıparmak ... . Hayatı öylesine yaşayan değil, yaşadığı hayatta olan biteni anlamaya çalışan iki can dost. Arayış içinde ve anlama çabasında iki kafadar. 20 TL. Bilge ile Hikmet… Soru sorma ustaları. Hayatı öylesine yaşayan değil, yaşadığı hayatta olan biteni anlamaya çalışan iki can dost. Arayış içinde ve anlama çabasında iki kafadar. 15 TL. Bilge ile Hikmet… Soru sorma ustaları. Hayatı öylesine yaşayan değil, yaşadığı hayatta olan biteni anlamaya çalışan iki can dost. Arayış içinde ve anlama çabasında iki kafadar. Bilge ile Hikmet… Soru sorma ustaları. Hayatı öylesine yaşayan değil, yaşadığı hayatta olan biteni anlamaya çalışan iki can dost. Arayış içinde ve anlama çabasında iki kafadar. 8.40 €. Bilge ile Hikmet… Soru sorma ustaları. Hayatı öylesine yaşayan değil, yaşadığı hayatta olan biteni anlamaya çalışan iki can dost. Arayış içinde ve anlama çabasında iki kafadar. 13.06 TL. Bilge ile Hikmet… Soru sorma ustaları. Hayatı öylesine yaşayan değil, yaşadığı hayatta olan biteni anlamaya çalışan iki can dost. Arayış içinde ve anlama çabasında iki kafadar. Bilge ile Hikmet… Sor...