flyfishingwingshootingexpo.com

Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi

YAYIN TARİHİ 2020-03-11
DOSYA BOYUTU 11,52
ISBN 6257050159
DİL TÜRK
YAZAR Uzm. Psk. Selin Tabak
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Uzm. Psk. Selin Tabak. Okumak Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Ben senin kendi içinde yaşadığın iç çatışmaları duyuyorum.Her gece yatağa yattığımda seni anlamak istiyor, sana ulaşmak, sana ve dünyaya sevgi akıtmak istiyorum. Pek çok sıkıntının geçebileceğini göstermek, kendini bulmana yardım etmek istiyorum. Güvenle zırhlarını kaldırmanı ve özlemini çektiğin şeylere kavuşmanı istiyorum.Bu kitap boyunca seninle yan yana yürüyecek, zaman zaman elinden tutacağım. Seninle birlikte ağlayacak ve kendini bulma yolunda yanında olacağım. Seni tamamen olduğun gibi kabul etmeye ve dertlerini dinlemeye hazırım. Sen de hazır mısın?” DENİZ YILDIZI HİKÂYESİAdamın biri sabaha karşı güneşin doğuşunun keyfini çıkarmak için okyanus sahiline iner. Uzakta birini görür. Biraz yaklaştığında sahile vuran deniz yıldızlarını okyanusa atan bir çocuk olduğunu fark eder. Çocuğa yaklaşarak sorar, “Deniz yıldızlarını neden okyanusa atıyorsun?” Çocuk der ki, “Güneş yükseldi mi, sular çekiliyor. Onları suya atmazsam susuzluktan ölecekler.” Adam devam eder, “Sahil kilometrelerce uzanıyor ve binlerce deniz yıldızı var, hangi birini atacaksın. Ne fark edecek ki?” Çocuk, adamı dinledikten sonra bir deniz yıldınızı daha okyanusa atar ve cevap verir, “Bu deniz yıldızı için fark etti.” Adam, çocuğun yalnızca okyanus manzarasının keyfiniçıkarmaya gelmeyip bir fark yaratmak istediğini anlar ve ona katılarak bütün sabahı okyanusa deniz yıldızı atarak geçirir. Hayat akarken, başkaların ve sevdiklerinizin hayatında bir fark yaratmak için siz ne yapabilirsiniz?

...ız hayatı ve sizi daha iyi anlayacak olanlar da var ... Gücünü Yalnızlığından Alanlar-Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar ... . İşte onlardan bazıları Bu filmleri izlemeden ölmeyin! Bu kitapları okumadan ölmeyin! Hayatınızı değiştirecek kitap ve film tavsiyeleri için hazırladığım bu videoda birbirinden... Alan Durning - Ne Kadarı Yeterli? Alan Lightman - Bay Tanrı. J.R.R. Tolkien - Yüzüklerin Efendisi Serisi - 3 Kitap. Yaşar Ateşoğlu - Hayatınızı Değiştirecek Bilgelik Öyküleri. Orwell'in en çok okunan siyasi kitaplar arasında ... Hayata Olan Bakış Açınızı Değil Hayatınızın Ta Kendisini Değiştirecek... ... . Orwell'in en çok okunan siyasi kitaplar arasında yer alan 1984 eseri, hayata karşı bakış açınızı değiştirecek satırlar içeriyor. Bu alıntıda düşüncenin gücünü görmemiz istenmiş. Umut Ettiğin Kadar - Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi. 13 13. Nazlı Baç. Gücünü Yalnızlığından Alanlar - Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi. Yazar: James S. A. Corey. SyFy tarafından diziye uyarlanan ve son yılların en iyi uzay macerası olarak gösterilen Enginlik serisi (The Expanse) eşsiz yolculuğuna devam ediyor. eKitap Ülkesi....