flyfishingwingshootingexpo.com

Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi

YAYIN TARİHİ 2020-03-11
DOSYA BOYUTU 6,24
ISBN 6257050159
DİL TÜRK
YAZAR Uzm. Psk. Selin Tabak
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Uzm. Psk. Selin Tabak. Okumak Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Ben senin kendi içinde yaşadığın iç çatışmaları duyuyorum.Her gece yatağa yattığımda seni anlamak istiyor, sana ulaşmak, sana ve dünyaya sevgi akıtmak istiyorum. Pek çok sıkıntının geçebileceğini göstermek, kendini bulmana yardım etmek istiyorum. Güvenle zırhlarını kaldırmanı ve özlemini çektiğin şeylere kavuşmanı istiyorum.Bu kitap boyunca seninle yan yana yürüyecek, zaman zaman elinden tutacağım. Seninle birlikte ağlayacak ve kendini bulma yolunda yanında olacağım. Seni tamamen olduğun gibi kabul etmeye ve dertlerini dinlemeye hazırım. Sen de hazır mısın?” DENİZ YILDIZI HİKÂYESİAdamın biri sabaha karşı güneşin doğuşunun keyfini çıkarmak için okyanus sahiline iner. Uzakta birini görür. Biraz yaklaştığında sahile vuran deniz yıldızlarını okyanusa atan bir çocuk olduğunu fark eder. Çocuğa yaklaşarak sorar, “Deniz yıldızlarını neden okyanusa atıyorsun?” Çocuk der ki, “Güneş yükseldi mi, sular çekiliyor. Onları suya atmazsam susuzluktan ölecekler.” Adam devam eder, “Sahil kilometrelerce uzanıyor ve binlerce deniz yıldızı var, hangi birini atacaksın. Ne fark edecek ki?” Çocuk, adamı dinledikten sonra bir deniz yıldınızı daha okyanusa atar ve cevap verir, “Bu deniz yıldızı için fark etti.” Adam, çocuğun yalnızca okyanus manzarasının keyfiniçıkarmaya gelmeyip bir fark yaratmak istediğini anlar ve ona katılarak bütün sabahı okyanusa deniz yıldızı atarak geçirir. Hayat akarken, başkaların ve sevdiklerinizin hayatında bir fark yaratmak için siz ne yapabilirsiniz?

...a Subaşı. Dokuz Yayınları. Herkesin hayatını değiştiren kitaplar mutlaka vardır ... Gücünü Yalnızlığından Alanlar-Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar ... . Bir kitap bir okurunu çok etkilerken diğer okurunu o kadar da etkilemeyebilir. Ancak kişisel gelişime ilginiz varsa ve bu kitapları okumadıysanız size... Selin Tabak kitapları ve Dokuz Yayınları 2020 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Gücünü Yalnızlığından Alanlar-Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar. Selin Tabak. Alış-Veriş Listeme Ekle. Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayat ... Hayata Olan Bakış Açınızı Değil Hayatınızın Ta Kendisini Değiştirecek... ... . Selin Tabak. Alış-Veriş Listeme Ekle. Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi. Bu kitap boyunca seninle yan yana yürüyecek zaman zaman elinden tutacağım. Gücünü Yalnızlığından Alanlar. Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi. Kitap Tanıtım Yazısı : "Ben senin kendi içinde yaşadığın iç çatışmaları duyuyorum. 47,197,929 hits. Hayatınızı Değiştirecek 20 Spiritüel Kitap. 16-Dinginliğin Gücü Listedeki 2. Eckhart Tolle kitabı. Şimdi'nin Gücünü okuyun sonra da Dinginliğin Gücünü okuyarak öğrendiklerinizi pekiştirin. Hayatta karşılaştığımız kimi olaylarda hemen bu cümleler gelir aklımıza. Severek okuduğumuz bazı kitaplardan hayat felsefesi haline getireceğiniz 16 alıntıyı şimdiden ezberlemeye başlayalım… Hayat akarken, başkaların ve sevdiklerinizin hayatında bir fark yaratmak için siz ne yapabilirsiniz? Hayatinizi Değiştirecek Kitaplar Serisi Gücünü Yalnızlığından Alanlar Mucize Kalbin Kadar Yakın. Bu kitap boyunca seninle yan yana yürüyecek, zaman zaman elinden tutacağım. Hayat akarken, başkaların ve sevdiklerinizin hayatında bir fark yaratmak için siz ne yapabilirsiniz? Kişisel Gelişim Kitapları. Gücünü Yalnızlığından Alanlar - Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi. Bu kitap boyunca seninle yan yana yürüyecek, zaman zaman elinden tutacağım. 7.27'den dolar alanlar şimdi neler düşünüyor 21. hayatımızı değiştiren kitaplar. şükela: tümü | bugün. (bkz: gecenin sonuna yolculuk) (bkz: yer altından notlar) (bkz: kadınlar) (bkz: ince memed). Hayat akarken, başkaların ve sevdiklerinizin hayatında bir fark yaratmak için siz ne yapabilirsiniz? Kitap Adı: Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi. Ancak aralarında dünyaya bakış açınızı değiştirecek, kalbinizi umutla dolduracak ya da yaşadığınız hayatı ve sizi daha iyi anlayacak olanlar da var. İşte onlardan bazıları Bu filmleri izlemeden ölmeyin! Bu kitapları okumadan ölmeyin! Hayatınızı değiştirecek kitap ve film tavsiyeleri için hazırladığım bu videoda birbirinden... ...