flyfishingwingshootingexpo.com

Kaderle Randevu

YAYIN TARİHİ 2020-02-04
DOSYA BOYUTU 8,62
ISBN 6053117438
DİL TÜRK
YAZAR Fırat Çakır
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kaderle Randevu PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Fırat Çakır. Okumak Kaderle Randevu çevrimiçi şimdi çok kolay!

İstediklerin olmayınca “Kader böyleymiş, Allah nasip etmedi...” gibi söylemler sarf etmek, önüne defalarca gelen kısmetleri ve fırsatları yok saymaktır. Bu tavır, Allah’ın cömertliğini ve zenginliğini gölgelemekten başka bir şey değildir.Yaşadığımız hayat karmaşasında anın içinde gizlenmiş zenginlik ve güzellikleri kaçırıyoruz. Sen de anda kalmayıp yarın olma ihtimali olan şeyler üzerine odaklanır ve eline gelen fırsatları kaçırırsan bunun adı şanssızlık ya da kadersizlik olmaz.Yaptığın ya da yapacağın tercihler kadar başarılı ya da başarısız, şanslı ya da şanssız olursun. Öyleyse ne yaptığını bilerek hareket etmek, doğru tercihlerde bulunmak, gelecek kaygısından arınmak seni güzel ve başarılı bir hayat inşa etmeye yöneltecektir. Bütün bunları bilip eski davranışları tekrarlamaya devam etmek de bir tercihtir; hayatını ve kaderini dönüştürecek yeni davranışlar sergilemek de.Bu kitap bugüne kadar kaderin sandığın tercihleri nasıl dönüştüreceğinin yollarını göstermekle kalmayıp kaderinden bir randevu alarak yeni başlangıçların anlaşmasını da yaptıracak. Olmaz dediklerin olacak, bitmez dediklerin bitecek.

...rk etmesinin ardından annesi tarafından yetiştirildi ... Kaderle Randevu ... . Bu kitap bugüne kadar kaderin sandığın tercihleri nasıl dönüştüreceğinin yollarını göstermekle kalmayıp kaderinden bir randevu alarak yeni başlangıçların anlaşmasını da yaptıracak. Bu kitap bugüne kadar kaderin sandığın tercihleri nasıl dönüştüreceğinin yollarını göstermekle kalmayıp kaderinden bir randevu alarak yeni başlangıçların anlaşmasını da yaptıracak. Kaderle Randevu. Bitirildi. Eser Özgün Adı En uygu ... KADERLE RANDEVU | radyotiyatrosu.net ... . Kaderle Randevu. Bitirildi. Eser Özgün Adı En uygun KADERLE RANDEVU/ DESTEK ürün ve modelleri markası ve DESTEK YAYINLARI FIRAT ÇAKIR 1.BASKI 235 SAYFA 2020 özellikleri 9786053117438 en ucuz fiyatlar ile 18,00 TL. Kaderle Randevu modelleri, Kaderle Randevu özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. kaderle randevu. araman...