flyfishingwingshootingexpo.com

Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi

YAYIN TARİHİ 2019-06-03
DOSYA BOYUTU 6,42
ISBN 6056934070
DİL TÜRK
YAZAR
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır . Okumak Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi çevrimiçi şimdi çok kolay!

‘Her şey’i ‘hiç bir şey’ olarak algılayan çağımızın bu ‘uykusuz’ adamı, ‘ölümün, içinde geviş getirip hayatı sindirdiğini’ hissederek yaşadı. Hayatı da umursadı, ölümü de...En iyisinin, hiç kimsenin elinde olmayan ‘hiç doğmamak’ olduğunu düşünüyor ve aptal bir gülümsemeye takılıp kalacağını da bile bile varoluşuna bir anlam arıyordu.Uzun gezilerinin birinde, Normandiya kırlarında rastladığı bir cenaze töreninde ayaküstü sohbet ettiği bir köylü, ona hayatın da her şeyin de anlamını iki sözcükle anlatıvermişti:“Evet bayım, bu kadar... Hepsi bu...”

...-Tebessüm Sırıtma ve Ötesi kitabına ait okurlar tarafından eklenen kitap alıntıları ve sözleri beğenilme, yorum ve paylaşım sayısına göre inceleyebilirsiniz ... Cioran; Tebessüm Sırıtma ve Ötesi - Kenan... | kitapistiyorum.com ... . Cioran-Tebessüm Sırıtma ve Ötesi. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 5 adetSon güncelleme: 9 dakika önce idefix. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi. 15.75 TL. Cioran Tebessüm, ... Cioran-Tebessüm Sırıtma ve Ötesi Sözleri ve Alıntıları ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi. 15.75 TL. Cioran Tebessüm,...