flyfishingwingshootingexpo.com

Gönül Bahçesi

YAYIN TARİHİ 2019-10-01
DOSYA BOYUTU 3,9
ISBN 6059901666
DİL TÜRK
YAZAR Faruk Dilaver
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Gönül Bahçesi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Faruk Dilaver. Okumak Gönül Bahçesi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu eserimizde siz değerli okuyucularımıza yaratılışımızın gayesini, niçin yaşadığımızı, yaşarken maddî mânevî nelere dikkat etmemiz gerektiğini; ölümün çürüyüp toprakta yok olmak olmadığını, aksine ölümün doğmak ve kurtuluş olduğunu ve yüce Yaradan’a kavuşmak olduğunu; yaşamanın gayesinin Yaradan’ı bilmek, O’nu tüm hayatımız boyunca aşk ile arayıp bulmak olduğunu; ilâhî aşkın ve vuslatın önemini, nefsimizle mücâdele ederek olgunlaşıp arınmanın detaylarını; sevgi anlayış ve sabrın mutluluğumuza yaptığı katkıları; yaşadığımız gerçek olaylar ve menkıbelerle, sade bir ifadeyle, samimi olarak sohbet tarzında sunmaktayız.Amacımız, bu uğurda uzun yıllar yaptığımız araştırma sonuçlarını sizlerle paylaşmak, “hayatın gerçek yüzü”nü, gördüğümüz kadarıyla sizlere göstermektir. Bu kitabı okuyan, bilgi sahibi olmaktan ziyâde şuurlanır, yaşamanın amacına ermiş olur. Şu ölümlü dünyada, ne kadar gereksiz şeylere takılarak mutsuz olduğunu anlayıp onları terk ederek sevgi, anlayış ve hoşgörü ile huzur ve mutluluğa kavuşur.

...ir yol haritası sunuyor. Gönül Bahçesinden Sohbetler ... Gönül Bahçesi - Beylikdüzü'da Kafe ... . Hayata ve Hâdiselere Müslümanca Bakış Ölçülerimiz. BURADASIN:Anasayfa»SOHBETLER»Category: "Gönül Bahçesinden Sohbetler". Rakuten Kobo'dan Faruk Dilaver tarafından "Gönül Bahçesi" kitabını okuyun. "Yunus Emre'den anladığımız aşktır bizim. Bu gerçeği gören, gerçek mutluluğa ermek isteyen Yunus'a dost olur. Sanatçı: Serkan Kaya. Albüm: Gönül bahçem. Çeviriler: Farsça. Gönül ... GÖNÜL BAHÇESİ Şiiri ... . Albüm: Gönül bahçem. Çeviriler: Farsça. Gönül bahçem. Efkârlı halimin sebebi belli. Sesini duymadan duramıyorum. Yıllar içerisinde bu lezzetleri tadanların övgüleri destekleri ve teşvikleri ile de GÖNÜL BAHÇESİ ürünlerini doğal lezzetlerini tüketici ile de buluşturmak için ailemizin 4... İstanbul merkezinden, kalabalığından biraz uzaklaşıp kafa dinlemek isteyenler için alternatif mekanlardan birisi ile yine karşınızdayız. Ne olurdu çıkıp gelsen gönül bahçem solmadan Söyle nasıl yaşarım sen yanımda olmadan Hasretinle yıkılsa yansa bu gönül Belki ağlar ama bekler bir ömür....