flyfishingwingshootingexpo.com

Hüznün Islak Yüzü

YAYIN TARİHİ 2020-04-10
DOSYA BOYUTU 5,74
ISBN 6257084468
DİL TÜRK
YAZAR Cemil Cengiz
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Hüznün Islak Yüzü PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Cemil Cengiz. Okumak Hüznün Islak Yüzü çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Bilmiş ol, ihanetler uygar, güzel, şık giyimli kibar bir kadın kılığında ya da medeni şık giyimli, yakışıklı bir beyefendi kılığında gelirler hayatımıza ve bir sızıntı şeklinde girerler.Hissettirmeden içimizde büyüyerek, içimizi acıtarak, yüreğimizi kirleterek onarılamaz hasarlar bırakırlar bizde.Asla silinemeyecek izler bırakırlar masum gülüşlerimizde.Yanlış yollara sürüklenip, büyük hüzünlere boğulduk.Yanlış insanları sevip, hep sevginin gerçek masumluğuna, saflığına ihanet ettik.Hep küçük düşünceler arasında kaybolup, yalanlar içinde ruhumuzu kirleterek önemsiz, anlamsız, çöplere dönüştük.Mutluluğun büyük sırrını çözemedik.Hayatın güzelliğini, saflığını, büyüsünü anlayamadık.”

...55 Kayıt tarihi : 30/08/10. Konu: Ten Rengi Gecede Islak Hüzünler C ... İzEdebiyat - Ahmet Çaylar - Hüznün Yüzü ... .tesi Şub. Dudaklarındaki ıslak gülümseyişle özlemlerini itiraf ediyordu kadın. Dram, gerilim, romantik. Yıldız: Kutay Köktürk, Müge Oruçkaptan, Burak Sarımola vb. Süre: 1:30:00. Dil: TR. 6 Ağustos 2005 Hüznün Yüzü Hüzün. Yollara hüznün yüzü düştü Yansıdı ay hüznüme Yıldızlar gibi döküldü gözyaşım Beyaz karanlıklar düştü izlerine. hüznün yankısı. hüznü yok sayarsak eğer. kumral sarısı. gü ... Hüznün Islak Yüzü KİTAPYURDU DOĞRUDAN 9786257084468 Kitap ... . hüznün yankısı. hüznü yok sayarsak eğer. kumral sarısı. gülüş. ıslak tedirgin bir hüzün dolaşırdı teninde. adı konmamış yitik bir aşkın resmiydi tuvallere yansıyan. Barış Akarsu Şarkı Sözleri - Islak Islak : Gecenin nemi mi düşmüş gözlerine? Ne olur ıslak ıslak bakma öyle Saçını dök sineme derdini söyle Yeter ki ıslak ıslak bakma öyle Sürerim buluttan... Islak kumlara yazılmış hikayeler Ummana karışır, silinir yavaş yavaş Her dalga ömrümden birşeyler koparır. Ağır ağır sönen gönlüm Sakin koyları özler Son kum tanesi olana kadar. Aşksız ve paramparçaydı yaşam bir inancın yüceliğinde buldum seni bir kavganın güzelliğinde sevdim. bitmedi daha sürüyor o kavga ve sürecek yeryüzü aşkın yüzü oluncaya dek! Hüznün Yüzü. ...aşkımın gizlendiği çiçeğe Kondu kondu ve her aşk dökümünde Gecenin ıslanan yüzü gibi gibil... Anne hüznün damlalarıdır sevgime yağan dolduğunda çatırdayan kalbim uçurum yarıklarıyla dilim... Ay ölür şimdi. Yani ölmek!.. Uzuneski geçmişi bir suyun. Barışmamak çirkin bir akşam olur ve tabaklarda. Donar yemişlerde ispirto Yakılmaz ışık o saatlerde ispirto. Hüzün. Havanın rengi yağmur. Daha dağlara varmadan Ufuk yanı başında. Güneş ıslanmış Gönlü sönmüş. Bulut sis rengi, ıslak Deniz pus rengi, ıslak. Gökyüzü yere inmiş Yer yüzü göğe ermiş. Günün yüzü ıslak.. Yağmur teslim almış zamanı. Bulutlar sarmış her yanı. Bir saçak altı g...