flyfishingwingshootingexpo.com

Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli)

YAYIN TARİHİ 2019-04-29
DOSYA BOYUTU 3,14
ISBN 6052992616
DİL TÜRK
YAZAR Paul Mckenna
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Paul Mckenna. Okumak Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli) çevrimiçi şimdi çok kolay!

BİR İLİŞKİNİN SONUNDA DUYGUSAL ACIDAN KURTULMAKHerkes hayatının bir döneminde kalp kırıklığı acısını yaşar. Peki en kişisel ve yıkıcı travmaları aşıp yolumuza nasıl devam edebiliriz? Neyse ki aşk acısını ortadan kaldırmak için etkili ve sistematik bir yöntem var. Dünyanın önde gelen hipnoz uzmanlarından Dr. Paul McKenna ve psikoterapist Dr. Hugh Willbourn, bu zorlu zamanlarınız boyunca yararlanabileceğiniz kolay bir program geliştirdi. Yepyeni bir yaklaşımla ve son derece pratik tekniklerle kırık kalbinizin acısını anında dindirebilir ve duygusal hayatınızda kalıcı bir gelişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca… • Kıskançlıktan ve takıntılı düşüncelerden kurtulmayı öğreneceksiniz• Kendinizi sakin hissedecek ve duygusal dengenizi yeniden oluşturacaksınız• Kötü alışkanlıklarınızı değiştirecek ve yıkıcı psikolojik kalıpları ortadan kaldıracaksınız• Duygusal zekânızı geliştireceksiniz• Bir ilişkinin neden yürümediğini anlayacaksınız• Özgüveninizi yeniden kazanacak ve yeni aşklara yelken açacaksınız Kitapta belirtilen adımları takip ettiğinizde kırık kalbinizi onarmakla kalmayacak, aynı zamanda daha parlak ve duygusal açıdan daha başarılı bir geleceğe adım atmış olacaksınız.

...i öneririz. Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli) ... Pdf Indir Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli) [Mobi . ePub] Ücretsiz... ... . ...yelken açacaksınızKitapta belirtilen adımları takip ettiğinizde kırık kalbinizi onarmakla kalmayacak aynı zamanda daha parlak ve duygusal açıdan daha başarılı bir geleceğe adım atmış olacaksınız. Epub veya pdf formatta Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli) kitabına erişmek ister misiniz? Fakat şu an konumuz Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli) kitabı pdf okuma kaynağıdır. Herkes hayatının bir döneminde kalp kırıklığ ... Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Hipnoz Cd Ekli) - Paul McKenna ... . Herkes hayatının bir döneminde kalp kırıklığı acısını yaşar.