flyfishingwingshootingexpo.com

Dipten Gelen Dalga (1. Cilt)

YAYIN TARİHİ 2019-09-06
DOSYA BOYUTU 9,4
ISBN 6052283684
DİL TÜRK
YAZAR İlya Ehrenburg
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Dipten Gelen Dalga (1. Cilt) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır İlya Ehrenburg. Okumak Dipten Gelen Dalga (1. Cilt) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga’dan oluşan ne­hir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir.Üçlemenin bu son cildi, İkinci Dünya Savaşı sonrasında ku­rulan yeni dünyayı anlatıyor. 20. yüzyılın ortasında büyük bir yara açarak beliren dehşet bitmiştir ama, şimdi daha sinsi ve daha gizli bir savaş başlamıştır. Dolayısıyla, o önüne çıkan her şeyi yakıp kavuran fırtına dinmiş gibi görünse de küller arasında kalan kordan yeni fırtınalar körüklenmektedir. Eh­renburg bu kitabında Soğuk Savaş’ın ilk yıllarına ayna tutu­yor. Faşizmin yıkamadığı Sovyetler Birliği’ne karşı ABD’de yapılan planlar, Pentagon’dan Paris Hükümeti’ne kadar uza­nan entrikalar ekseninde hayata geçirilirken, sosyalizm ve ka­pitalizm arasındaki savaşın yeni cephesinde yaşayan direniş güçleri de yeni durum için mevzilenmektedir.Yüzyılın en büyük romanlarından sayılan ve sayısız dilde basılarak milyonlarca insan tarafından beğeniyle okunan bir klasik. Serinin Dipten Gelen Dalga ciltleri usta çevirmen Mazlum Beyhan’ın Rusça aslından yaptığı çeviriyle okurlarla buluşuyor.

... eden dev bir eserdir. Dipten Gelen Dalga (1 ... Dipten Gelen Dalga 1. Cilt | Rakuten Kobo ... . Cilt) kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. İlya Ehrenburg kitapları ve Evrensel baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Hemen Dipten Gelen Dalga-1. Cilt satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Üçlemenin bu son cildi, İkinci Dünya Savaşı sonrasında kurulan yeni dünyayı anlatıyor. Görüşüme yakın olmasına rağmen,Sovy ... Dipten Gelen Dalga (1. Cilt) - İlya Ehrenburg | Nadir Kitap ... . Görüşüme yakın olmasına rağmen,Sovyet idealini abartılı derecede güzellerken batan kitap.İlk cildiyle bunu düşündürdü. Lakin aforizmalar var ki işte onlar. Dipten Gelen Dalga 1 'i hemen satın almak için tıklayın! Serinin Dipten Gelen Dalga ciltleri usta çevirmen Mazlum Be...