flyfishingwingshootingexpo.com

Modern Arapça'nın Şifreleri 2

YAYIN TARİHİ 2019-07-31
DOSYA BOYUTU 4,12
ISBN 6057863058
DİL TÜRK
YAZAR Doç. Dr. Hüseyin Günday
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Modern Arapça'nın Şifreleri 2 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Doç. Dr. Hüseyin Günday. Okumak Modern Arapça'nın Şifreleri 2 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Elinizdeki çalışma, zengin bir Arapça söz dağarcığına sahip orta veya ileri düzeyde gramer bilgisi edinmiş adaylara hitap etmekte olup, modern Arapça kitaplarda ya da medya metinlerinde sık sık karşımıza çıkan ve okuyuş hızımızı kesen temel bağlaçları, edatları, harf ve zarfları, deyimsel söz öbeklerini, cümle veya paragrafa giriş kalıplarını tanıtmayı amaçlamaktadır.Alfabetik düzende sıralanan yapı ve kalıpların iyice pekiştirilmesi için kitapta her bir kalıba ait nitelikli 10 örnek cümleye yer verilmiştir. Seçilen cümleler olabildiğince farklı sahalara ait metinlerden derlenmiş olup ayrıca örneklerin gerek kuruluş gerekse de manaları itibariyle zevkle okunabilecek, adayın söz ve deyim dağarcığını zenginleştirecek mahiyette olmasına bilhassa dikkat edilmiştir.Bunlara ek olarak sayfa içi materyal, dikkati dağıtmayacak tarzdaki bir tasarımla sade fakat estetik bir forma sokulmuştur. Odaklanmayı kolaylaştırmak içinse, ilgili yapı ve kalıplar renkli olarak vurgulanmıştır.

...i düzeyde gramer bilgisi edinmiş adaylara hitap etmekte olup ... Modern Arapça'nın Şifreleri 2 Şener Şahin ... ... Modern Arapça'nın Şifreleri 2 - Şener Şahin hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Modern Arapça'nın Şifreleri 2. Şener Şahin, Hüseyin Günday. Modern Arapçanın Şifreleri 2 Emin Yayınları 9786057863058 Hüseyin Günday. DR. HÜSEYIN GÜNDAY Emin Yayınları: 295 MODERN ARAPÇA NIN ŞİFRELERİ-1 Şener Şahin / Hüseyin. Şu sayfadan göstermeyi başlat: Download "MODERN ARAPÇA N ... Modern Arapça'nın Şifreleri 2 Satın Al | OdaKitap.com ... . Şu sayfadan göstermeyi başlat: Download "MODERN ARAPÇA NIN ŞİFRELERİ 1". YDS-YÖKDİL. Modern Arapça'nın Şifreleri 2. Hızlı Kargo, Garantili Ürün. 55.00 TL. Modern Arap...