flyfishingwingshootingexpo.com

Stem'le Bir Gün / Teknoloji

YAYIN TARİHİ 2019-10-30
DOSYA BOYUTU 6,4
ISBN 6050966633
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Stem'le Bir Gün / Teknoloji PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak Stem'le Bir Gün / Teknoloji çevrimiçi şimdi çok kolay!

STEM ile eğlenerek öğrenmeye hazır mısın? STEM kısaltması, Science (Bilim), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik) ve Mathematics (Matematik) sözcüklerinin baş harflerinden oluşur. STEM günlük yaşamının her anında karşına çıkar. STEM konularından biri olan teknoloji, kullanışlı aletler icat etmemizi sağlar. Radyo nasıl çalışır? Bir ampul odanı nasıl aydınlatır? Eğer nereye bakacağını bilirsen bilimin örneklerini her yerde görebilirsin. Bu kitap, sabah uyandığın andan itibaren akşam yatana kadar geçirdiğin süre boyunca etrafında görebileceğin bilim konularını anlatıyor. Evde yapılabilecek kolay deneyler! Eğlenceli bulmacalar! Bilimle ilgili merak ettiğin soruların cevaplarını bu kitapta bulacaksın. İyi eğlenceler!

...nemi devam ediyor. 2009 yılından beri teknoloji ile yakından ilgileniyor ... STEM'le Bir Gün - Teknoloji Kolektif ... . STEM'le Bir Gün - Teknoloji/Kolektif en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Cadde Yurt Dışı Alışveriş Yıldız Fırsat Editörün Seçimi Günün Fırsatı. STEM'le Bir Gün - Teknoloji/Kolektif. 1 Mayıs 2006'da ISO / IEC 26300 uluslararası standardı olarak kabul edilmekte olup, ardından STEM'le Bir Gün - Teknoloji kitabını ODF tarzında Türkçe dilinde görüntüleyebilirsiniz. 20 TL. STEM kısaltması, Science (Bilim), Technology (Teknoloji), Enginee ... Stem'le Bir Gün Teknoloji | Akoluk Kitap Kırtasiye ... . 20 TL. STEM kısaltması, Science (Bilim), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik) ve Mathematics (Matematik) sözcüklerinin baş harflerinden oluşur. Stem'le Bir Gün Teknoloji arıyorsan site site dolaşma! STEM'le Bir Gün - Teknoloji. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 10:34 Amazon Türkiye. STEM kısaltması, Science (Bilim), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik) ve Mathematics (Matematik) sözcüklerinin baş harflerinden oluşur. STEM günlük yaşamının her anında karşına çıkar. 18.41 TL. STEM kısaltması, Science (Bilim), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik) ve Mathematics (Matematik) sözcüklerinin baş harflerinden oluşur. Stem'le Bir Gün Teknoloji. 0 yorum | Yorum Yap. STEM günlük yaşamının her anında karşına çıkar. STEM konularından biri olan teknoloji, kullanışlı aletler icat etmemizi sağlar. 18.75 TL. STEM kısaltması, Science (Bilim), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik) ve Mathematics (Matematik) sözcüklerinin baş harflerinden oluşur. 21.25 TL. STEM kısaltması, Science (Bilim), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik) ve Mathematics (Matematik) sözcüklerini...