flyfishingwingshootingexpo.com

Sanal Ortamda Halkla İlişkiler

YAYIN TARİHİ 2012-12-01
DOSYA BOYUTU 6,46
ISBN 9752957886
DİL TÜRK
YAZAR İdil Sayımer
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Sanal Ortamda Halkla İlişkiler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır İdil Sayımer. Okumak Sanal Ortamda Halkla İlişkiler çevrimiçi şimdi çok kolay!

Elektronik iletişim araç ve sistemlerinin kısa sürede tüm dünyada yaygınlaşmasıyla, gerçekle görüntüyü birbirinden ayırabilmenin güçleştiği bir sanal dünya düzeni yaşamaktayız. Sanal ortam gerçek dünyadan farklı bedensiz bir ortamda yarattığı özgürlük alanı ile geniş bir kitlesel etki ve çekim oluşturmaktadır.Öte yandan bilgi ve iletişim teknolojilerince sağlanan olanaklardan en üst düzeyde yararlanan gelişmiş ülkelerin kazandığı küresel rekabet üstünlüğü, onların gelişmemiş ülkeler üzerinde yeni bir tür sömürgecilik yaratmakta oldukları kaygısını da beraberinde getirmektedir. Sayısal uçurum, gelişmekte olan ülkelerin ve toplumun belli kesimlerinin bilgiye ulaşmasında yaşanan eşitsizlikten kaynaklanmakta ve bu ülkelerin enformasyon toplumuna dönüşüm süreçlerini yavaşlatmaktadır. Sanal ortamın sunduğu özgür ve demokratik dünyada daha fazla seslerini duyurma olanağı bulan birey ve kitleler bir taraftan da çokseslilikten kaynaklanan bilgi kirlenmesi içinde kendilerine ait birçok bilgiyi açığa çıkartarak kolay erişilebilir, etkilenebilir ve gözetlenebilir duruma gelmektedir. Bu bağlamda yeni iletişim teknolojilerinin hangi küresel aktörlere hizmet ettiği sorusu akademik dünyada giderek daha fazla tartışılmaktadır.Başlattığı bütün tartışmalarla birlikte toplumsal yaşamı her boyutta etkileyen teknolojik gelişmeler, halkla ilişkiler sürecim yeniden şekillendirmekte ve alana yeni bir uzmanlık dalı katarak zenginleştirmektedir. Dolayısıyla halkla ilişkiler uygulamacılarının gerek kurum içi, gerekse kurum dışı kamularla etkili ve verimli iletişim kurmak için yeni teknolojileri kullanabilecek donanıma sahip olmaları gerekmektedir. Günümüzde kuruluşlar geleneksel iletişim yöntemlerine, sanal ortamı ve web temelli uygulamaları katarak ürün ve hizmetler kadar iş modelleri açısından da rekabetçi avantaj kazanma şansı yakalayabileceklerdir.

...özcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz ... Sanal Ortamda Halkla Ilişkiler ... . 8.19 €. ...toplumunun bilgi ve teknolojiye dayalı dinamik iletişim ortamını ortaya koyan bu kitapta, sanal ortamda gerçekleşen halkla ilişkiler çalışmalarını ve örneklerini bulacak, sanal ortamın. Kitapta, halkla ilişkilerin değişen yüzü, sanal ortam ve araçları ile ele alınarak, internet üzerinden gerçekleştirilen halkla ilişkiler uygulamaları bazı örneklerle okuyucuya sunulmaktadır. Mesela bu yazımızda yazar İdil Sayı ... Sanal ortamda halkla ilişkiler faaliyetleri ... . Mesela bu yazımızda yazar İdil Sayımer kitapları arasında yer alan Sanal Ortamda Halkla İlişkiler yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. İdil Sayımer. Bu kitap yeni iletişim teknolojilerinin genel olarak iletişim çalışmaları, ancak özelde halkla ilişkiler iletişimi açısından önemini ortaya koymayı ve uygulamaya dönük başarılı örnekleri... Sanal ortam gerçek dünyadan farklı bedensiz bir ortamda yarattığı özgürlük alanı ile geniş bir kitlesel etki ve çekim oluşturmaktadır. Dolayısıyla halkla ilişkiler uygulamacılarının gerek kurum içi... 8.98 €. Konu Başlıkları. Enformasyon Toplumu ve İnternet'in Doğuşu Sanal Ortamda Stratejik Halkla İlişkiler Yönetimi Sanal Ortamda Sosyal Paydaşlarla İlişkiler ve Kriz İletişimi. 31.28 TL. Konu Başlıkları. Enformasyon Toplumu ve İnternet'in Doğuşu Sanal Ortamda Stratejik Halkla İlişkiler Yönetimi Sanal Ortamda Sosyal Paydaşlarla İlişkiler ve Kriz İletişimi. "Sanal ortamda halkla ilişkiler." için 6 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Sanal Ortamda İletişim / Bir Halkla İlişkiler Perspektifi. Yeşim Güçdemir. Satıcı. Enformasyon Toplumu ve İnternet'in Doğuşu Sanal Ortamda Stratejik Halkla İlişkiler Yönetimi Sanal Ortamda Sosyal Paydaşlarla İlişkiler ve Kriz İletişimi....