flyfishingwingshootingexpo.com

İş Yerinde Merhametİnsanı ve Şirketi Yücelten Sessiz Güç

YAYIN TARİHİ 2019-11-08
DOSYA BOYUTU 4,54
ISBN 6058034037
DİL TÜRK
YAZAR Jane E. Dutton
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin İş Yerinde Merhametİnsanı ve Şirketi Yücelten Sessiz Güç PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Jane E. Dutton. Okumak İş Yerinde Merhametİnsanı ve Şirketi Yücelten Sessiz Güç çevrimiçi şimdi çok kolay!

İş yerinde merhamet alanının en yetkin akademisyeni ve hocaların hocası Jane Dutton ile merhamet alanının önemli araştırma ve uygulama merkezlerinin yöneticisi Monica Worline’ın beklenen kitabı nihayet elinizde. Yıllardır süren merhamet araştırmalarının sonuçları bu kitapta kapsamlı, çok boyutlu ve derinlemesine bir biçimde okuyucu ile paylaşılıyor. Merhametle alakalı kavramlar ve kuramlar, hem bireysel hem de örgütsel düzeyde günlük hayattan örnekler, uygulamaya dönük tasarım ilkeleri, testler, kişiyi düşünmeye davet eden sorular ve planlar ile şehre ve örgütlere indiriliyor. Yazarlar, bir süreç olarak merhameti inceleyerek kavrayışımızı derinleştiriyor. Kolaylıkla uygulanabilir bilgileri en temel işletme amaçlarına bağlayarak okurların merhamet yetkinliklerini ve kapasitelerini inşa etmelerini sağlayacak sosyal mimarinin ana hatlarını gösteriyor. Merhamet duygusu etrafında örülü bu çalışmada, örgütsel davranış ve yönetim alanlarının önde gelen kavramları benzeri az bulunur zenginlikte bir içerikle okuyucuya sunuluyor. Böylece kitap, işletme alanında hızla yayılan olumlu örgütsel davranış akımına bir giriş metni olma niteliği kazanıyor. Kendilerini ve örgütlerini yeni bir varoluş biçimine taşımalarında okurlarına rehberlik eden İş Yerinde Merhamet, dünyayı nasıl bulduğumuzdan daha iyi bırakabileceğimiz sorusuna, bunun ancak merhamet duygusu ile mümkün olabileceği cevabını veriyor.

... Albaraka Yayınları, s67. Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir ... İş Yerinde Merhametin İşlevi ... . İş Yerinde Merhamet. İnsanı ve Şirketi Yücelten Sessiz Güç. Jane E. Dutton, Monica C. Worline / Albaraka Yayınları. Basım Yılı: 2019. Böylece, mobi uzantısı Kindle cihazlarında kullanılmaya başlandı. Üzerinde İş Yerinde Merhamet: İnsanı ve Şirketi Yücelten Sessiz Güç Monica C. Worline kitabını kolayca okuyabilirsiniz. İnananların Güç Kaynağı Dua. Örf, güzel ve faydalı olan her iş demektir. O, gö ... İş Yerinde Merhamet İnsanı ve Şirketi Yücelten Sessiz Güç... ... . İnananların Güç Kaynağı Dua. Örf, güzel ve faydalı olan her iş demektir. O, gönlü insan sevgisi ve insanlara merhametle dolu olan Peygamberimiz (SAV) cevap verdi: "Hayır, hayır, onu istemem. birini övmekte hata yoktur, fakat iş yüceltmeyi alışkanlık haline getirmeye dönüştüğünde her türlüsü saçmalıktır, hatadır. insan acizdir, muhtaçtır, çok artistlik yapmamalıdır. -ah muhsin ünlü. Merhamet ve İnsan. Yazan faruk İnsan ve Toplum. Merhamet ve İnsan Günümüzde insanların ruhunda en çok azalan duygu nedir diye sorsanız ben en ba...