flyfishingwingshootingexpo.com

Cennete Giden Yollar

YAYIN TARİHİ 2020-03-13
DOSYA BOYUTU 3,49
ISBN 6057619761
DİL TÜRK
YAZAR Ahmet Bulut
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Cennete Giden Yollar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ahmet Bulut. Okumak Cennete Giden Yollar çevrimiçi şimdi çok kolay!

Ülkemizde “Namazla Diriliş” programlarını başlatan ve yediden yetmişe herkese namazı sevdirmeye çalışan, gençlerin “Namaz Abisi” Ahmet Bulut, yeni kitabı Cennete Giden Yollar ile ayet ve hadislerin ışığında Allah’ın rızasını arayanlara rehberlik ediyor. Güncel öykülerle okuyucuya ayna tutuyor. Kitaba koyduğumuz isim, Rabbimizden beklentimizdir.

...Yollar. fetih der. Cennete Giden Yollar Salih Ameller, Yüksek Ahlâkî Erdemler ... Cennete Giden Yol - Ana Sayfa ... . Ebû Saîd el-Hudrî'den nakledildiğine göre, Resûlullah (sav) şöyle buyurmuştur: "Ey Ebû Saîd! Cennete ulaştıracak yolun 6 işareti. Rabbimiz bizlere gönderdiği rehberlere hakkıyla uyabilmeyi ve cennete giden yolda, "sırât-ı müstakîm" üzere yaşamayı cümlemize nasîb etsin! Cennete giden yola girmek. Hikmet ehli zatlar buyuruyor ki: Allahü teâlânın razı olduğu tek doğru ... CENNETE GİDEN YOL | İslam ve İhsan ... . Hikmet ehli zatlar buyuruyor ki: Allahü teâlânın razı olduğu tek doğru yol vardır. İşte bunun gibi, Cennete giden tek doğru yol vardır, o da Ehl-i sünnet yoludur. (16/NAHL-89 -Süleyman Ateş). Kur'an-ı Kerim, bize bir yol gösterici, yüce Allah'tan rahmet ve müjde olarak gönderilmiştir. Cennete giden yol günlük hayatımızda atacağımız ufak adımlarla başlar. Bunun yolu ise Kur'an ve sünnete samimiyetle uymaktan geçer. Cennetlerin meyvelerinden kendilerine her rızık verilişinde, bu (tıpkı) daha...