flyfishingwingshootingexpo.com

Geleceği Gören MakinelerYapay Zeka Ekonomisine Giriş

YAYIN TARİHİ 2019-11-04
DOSYA BOYUTU 3,2
ISBN 6058086685
DİL TÜRK
YAZAR Ajay Agrawal
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Geleceği Gören MakinelerYapay Zeka Ekonomisine Giriş PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ajay Agrawal. Okumak Geleceği Gören MakinelerYapay Zeka Ekonomisine Giriş çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yapay zekâ, çağımızdaki en dönüştürücü teknoloji. Agrawal, Gans ve Goldfard sadece onun özünü kavramakla kalmıyor, ekonomik anlamlarına ve içsel ödünleşmelerine de yakından bakmamızı sağlıyor. Eğer yapay zekânın yarattığı heyecanın etrafındaki sisi dağıtmak ve yapay zekânın toplum için yarattığı zorluklar ve getirdiği fırsatların altında yatanları görmek istiyorsanız ilk işiniz Geleceği Gören Makineler'i okumak olmalı. Geleceği Gören Makineler hem zor bir işin üstesinden geliyor hem de benzersiz bir çalışma: Yapay zekâ ile geldiğimiz noktada, abartılı heyecanlarla gerçekliği birbirinden ayırırken sürekli taze fikirler ve herkesin kolayca okuyabileceği bir inceleme sunuyor. Yazarlar, yapay zekânın anlaşılmasını kolaylaştırmak için onu yeni ve ucuz bir ürün olarak öngörü biçiminde yeniden tanımlıyorlar. Harvard Üniversitesi eski rektörü, ABD eski Hazine Bakanı ve Dünya Bankası eski baş ekonomisti Lawrence H. Summers'ın deyişiyle, "Yapay zekâ hayatınızı dönüştürebilir. Ve Geleceği Gören Makineler yapay zekâyı anlama şeklinizi dönüştürecektir. Bu, muhtemelen ortaya çıkan en iyi teknoloji hakkında şimdiye kadar yazılmış en iyi kitap."

...eaktif Makineler: Uyaranlara karşı tepki gösteren yapay zekalardır ... Geleceği Gören Makineler Yapay Zeka Ekonomisine Giriş ... . Yapay Zeka İle Gelecekte Neler Mümkün? (Mutlu Sonla Biten Senaryo). 21.76 TL. Geleceği Gören Makinelerhem zor bir işin üstesinden geliyor hem de benzersiz bir çalışma: Yapay zeka ile geldiğimiz noktada, abartılı heyecanlarla gerçekliği birbirinden ayırırken sürekli taze... 25.60 TL. Geleceği Gören Makinelerhem zor bir işin üstesinden geliyor hem de benzersiz bir çalışma: Yapay zeka ile geldiğimiz noktada, abartılı heyecanlarla gerçekliği birbirinden ayırırken sürekli taze... İşinizi bilgi ekonomisine taşıyın... Yönetim Bilimleri ve Y ... Geleceği Gören Makineler Yapay Zeka Ekonomisine Giriş Babil Kitap ... ... İşinizi bilgi ekonomisine taşıyın... Yönetim Bilimleri ve Yapay Zeka. Mesela, sayın kelimesinden sonra, büyük bir ihtimalle isim gelecektir, tarama alanı buna göre isim alanına yönlendirilir. Ne kadar çok veri olursa o kadar iyi yapay zeka özellikleri açığa çıkacaktır. İşler daha karmaşık hale gelecektir, karmaşık hale geldikçe yapay zekadan, makine öğrenimine kaymalar meydana gelecektir. 2018'e yaklaştığımız bu günlerde, ''dijital'', ''büyük veri'', ''yapay zeka'', ''otomasyon'' ve ''makine öğrenimi'' gibi kavramlar artık bize hiç yabancı değil. Giriş Yap. Yapay zeka daha geniş bir alanı kaplarken, makine öğrenmesi yapay zekanın en sık karşılaşılan uygulamasıdır. Birçok insan için yapay zeka uzak gelecek anlamına gelir. Endüstri uzmanları, Yapay Zeka'nın(AI) çalışma şeklimizi nasıl değiştireceğini açıklıyor. her zaman erişebilmesini sağlayan daha akıllı evler, akıllı araçlar ve sesle aktive edilen giriş noktaları görürüz. GÜNDEM. EKONOMİ. Yapay Zekâ nedir? Bir makinenin ya da bilgisayar programının kendi başına düşünme ve öğrenme yetisi anlamına geliyor. Yapay zekâ eğitmenliği de bu alanlardan biridir. ...ve Dünya Bankası eski baş ekonomisti Lawrence H. Summers'ın deyişiyle, Yapay zeka hayatınızı dönüştürebilir. Ve Geleceği Gören Makineler yapay zekayı anlama şeklinizi dönüştürecektir. ...ve Dünya Bankası eski baş ekonomisti Lawrence H. Summers'ın deyişiyle, Ya...