flyfishingwingshootingexpo.com

Zeropedia

YAYIN TARİHİ 2019-06-10
DOSYA BOYUTU 10,99
ISBN 6051980881
DİL TÜRK
YAZAR Fabcaro
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Zeropedia PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Fabcaro. Okumak Zeropedia çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kara delik nedir? Evdeki toz nereden gelir? Diyojen kimdir? Tardigrad nedir? Etobur bitkiler nasıl beslenir? Mikrodalga fırın yiyecekleri nasıl ısıtır? Noktacılık, Roswell olayı, homeopati, Lazarus taksonu, estivasyon, Rosetta taşı, plasebo etkisi nedir, nedir, nedir? "Tek bir şey hakkında her şeyi bilmektense, her şeyden biraz biraz bilme" prensibiyle yola çıkan çizgi roman yazarı ve bilim aşığı Fabcaro ile çizer Julien/cdm, önce birbirinden alakasız görünen soruları bir araya getiriyor, sonra bunları basit, fazlasıyla eğlenceli –ve her biri altı karikatür kutucuğuna sığacak– şekilde yanıtlıyorlar. Zeropedia meraklı zihinler için her şey hakkında her şey.

...e yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden eskiye Üretim Tarihine göre ... ORTOPEDIA ... ... Zeropedia meraklı zihinler için her şey hakkında her şey. 36 TL. Kara delik nedir? Evdeki toz nereden gelir? Diyojen kimdir? Tardigrad nedir? Etobur bitkiler nasıl beslenir? Mikrodalga fırın yiyecekleri nasıl ısıtır? Zeropedia meraklı zihinler için her şey hakkında her şey. "Zeropedia" için yorum yapan ilk kişi siz olun Cevabı iptal et. Oyunuz. Oran… Marmara Forum Mağazalar Ortopedıa. ... Ortopedia Resmi Online Satış Mağazası ... . "Zeropedia" için yorum yapan ilk kişi siz olun Cevabı iptal et. Oyunuz. Oran… Marmara Forum Mağazalar Ortopedıa. Ortopedıa. Ulaşım & iletişim....