flyfishingwingshootingexpo.com

Canım Rehberim Kur’an’ım (10 Kitap)

YAYIN TARİHİ 2019-10-21
DOSYA BOYUTU 8,46
ISBN 6051748665
DİL TÜRK
YAZAR Nehir Aydın Gökduman
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Canım Rehberim Kur’an’ım (10 Kitap) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Nehir Aydın Gökduman. Okumak Canım Rehberim Kur’an’ım (10 Kitap) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Elif, Esra ve Emre üç meraklı ve sevimli kardeşlerdir. Hayatı öğrenerek iyi olmanın yolunu takip ederler. Bir gün Elif'in aklına bir soru takıldı. İnsanlar neden bu kadar birbirinden farklı? Bunun üzerine babası tüm soruların cevabını Kur'an-ı Kerim'de bulabileceğini söyledi. Elif de bir Kur'an-ı Kerim meali alıp okumaya başladı.Elif'i düşünceli bir şekilde gören ablası Esra “İstersek dünyanın her yerinden arkadaşlarımız olabilir.”; Emre de “Bunun için bir mesajlaşma grubu kurabiliriz.Orada ayetler paylaşabiliriz.” dedi. Ve macera başladı. Hadi, mesajlaşma grubuna sen de katıl ve güzel ayetlerle hayatına daha çok anlam kat!Kur'an-ı Kerim'in tek kılavuzunuz olmasına izin verin!

.... İnsanlar neden bu kadar birbirinden farklı? Bunun üzerine babası tüm soruların cevabını Kur'an-ı Kerim'de bulabileceğini söyledi ... Canım Rehberim Kur'an'ım Seti (10 Kitap Takım) Nehir Aydın... ... . 8 YAŞ VE ÜZERİ HER BİRİ 32 SAYFA www.kitapvizyon.com 📚 Her türlü sorunuz için DM'den bizimle iletişim kurabilirsiniz. 📲 WhatsApp hattımız: 0544 941 37 00. İnsanlar neden bu kadar birbirinden farklı? Bunun üzerine babası tüm soruların cevabını Kur'an-ı Kerim'de bulabileceğini söyledi. Canım Rehberim Peygamberim (10 Kitap) Damla Çocuk Yayınları. İnsanlar neden bu kadar birbirinden farklı? Bunun üzerine babası tüm s ... Canım Rehberim Kur'An'IM (10 Kitap) ... . Canım Rehberim Peygamberim (10 Kitap) Damla Çocuk Yayınları. İnsanlar neden bu kadar birbirinden farklı? Bunun üzerine babası tüm soruların cevabını Kur'an-ı Kerim'de bulabileceğini söyledi. %30 Canım Rehberim Peygamberim 10 Kitap Damla Yayınevi. Kitabın Orjinal Adı. : Canım Rehberim Kur'an'ım Seti (10 Kitap Takım). İnsanlar neden bu kadar birbirinden farklı? Bunun üzerine babası tüm soruların cevabını Kur'an-ı Kerim'de bulabileceğini söyledi. Nehir Aydın Gökduman. Elif,...