flyfishingwingshootingexpo.com

Gezgin Su Damlası Macera Peşinde

YAYIN TARİHİ 2019-10-30
DOSYA BOYUTU 7,46
ISBN 6059551878
DİL TÜRK
YAZAR Fatma Yücel Dinç
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Gezgin Su Damlası Macera Peşinde PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Fatma Yücel Dinç. Okumak Gezgin Su Damlası Macera Peşinde çevrimiçi şimdi çok kolay!

7’den 70’e Her Eve Lazım Bir Kitap: GEZGİN SU DAMLASI MACERA PEŞİNDE Aile Büyükleri Torunlarına Okusun Diye...Suyun döngüsünü, bir damla suyun başından geçen macera dolu olaylarla dinlemek ister misiniz ? Bu hikâye atasözleri ve deyimlerle, suyun hayatımızdaki önemine dikkat çekiyor. Şelalede şırıldayan, nehirlerde şakırdayan bir damla suyun bizim için ne kadar değerli olduğunu vurgulayan hikâye, Gezgin Su Damlasının macera dolu yolculuğunu anlatıyor. Seçkin çocuk kitapları yayıncısı dikkat atölyesi yayınları, su kaynaklarının kullanımı hakkında her bireyin dikkatini çekmeye çalışıyor. Yazar Fatma Yücel Dinç, Gezgin Su Damlası Macera Peşinde hikâyesiyle, çevrenin ve çevredeki su kaynaklarının yaşamımızdaki değerini fark etmemiz ve bu farkındalığı sürdürmemiz için bize yol gösteriyor. Şiirsel bir dille yazılmış bu farkındalık kitabını satın almak için dikkat atölyesi yayınları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

...bir damla suyun başından geçen macera dolu ... Gezgin Su Damlası Macera Peşinde, Fatma Yücel Dinç ... ... 7'den 70'e Her Eve Lazım Bir Kitap: GEZGİN SU DAMLASI MACERA PEŞİNDE Aile Büyükleri Torunlarına Okusun Diye... Suyun döngüsünü, bir damla suyun başından geçen macera dolu... 12.75 TL. 7'den 70'e Her Eve Lazım Bir Kitap:Gezgin Su Damlası Macera Peşinde Aile Büyükleri Torunlarına Okusun Diye... Suyun döngüsünü, bir damla suyun başından geçen macera dolu... 7'den 70'e Her Eve Lazım Bir Kitap: Gezg ... Gezgin Su Damlası Macera Peşinde - YouTube ... ... 7'den 70'e Her Eve Lazım Bir Kitap: Gezgin Su Damlası Macera Peşinde Aile Büyükleri Torunlarına Okusun Diye... Suyun döngüsünü, bir damla suyun başından geçen macera dolu olaylarla dinlemek... 7'den 70'e Her Eve Lazım Bir Kitap:Gezgin Su Damlası Macera Peşinde Aile Büyükleri Torunlarına Okusun Diye... Suyun döngüsünü, bir damla suyun başından geçen macera dolu olaylarla dinlemek... 7'den 70'e Her Eve Lazım Bir Kitap:Gezgin Su Damlası Macera Peşinde Aile Büyükleri Torunlarına Okusun Diye... Suyun döngüsünü, bir damla suyun başından geçen macera dolu olaylarla dinlemek... Fatma Yücel Dinç. 7'den 70'e Her Eve Lazım Bir Kitap: Gezgin Su Damlası Macera Peşinde Aile Büyükleri Torunlarına Okusun Diye. . . 12.75 TL. 7'den 70'e Her Eve Lazım Bir Kitap:Gezgin Su Damlası Macera Peşinde Aile Büyükleri Torunlarına Okusun Diye... Suyun döngüsünü, bir damla suyun başından geçen macera dolu... 11.55 TL. 7'den 70'e Her Eve Lazım Bir Kitap:Gezgin Su Damlası Macera Peşinde Aile Büyükleri Torunlarına Okusun Diye... Suyun döngüsünü, bir damla suyun başından geçen macera dolu... 7'den 70'e Her Eve Lazım Bir Kitap:Gezgin Su Damlası Macera Peşinde Aile Büyükleri Torunlarına Okusun Diye... Suyun döngüsünü, bir damla suyun başından geçen macera dolu olaylarla dinlemek... Şelalede şırıldayan, nehirlerde şakırdayan bir damla suyun bizim için ne kadar değerli olduğunu vurgulayan hikaye, Gezgin Su Damlasının macera dolu yolculuğunu anlatıyor. 12.60 TL. Yayınevi: Dikkat Atölyesi Yayınları Yazar: Fatma Yücel Dinç Sayfa: 32 Sayfa ISBN: 9786059551878 Kağıt: 1. Hamur Kapak: Karton Kapak. 7'den 70'e Her Eve Lazım Bir Kitap:Gezgin Su Damlası Macera Peşinde Aile Büyükleri Torunlarına Okusun Diye... Suyun döngüsünü, bir damla suyun başı...