flyfishingwingshootingexpo.com

80 Günde Devri Alem

YAYIN TARİHİ 2020-01-16
DOSYA BOYUTU 10,68
ISBN 6058022867
DİL TÜRK
YAZAR Jules Verne
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin 80 Günde Devri Alem PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Jules Verne. Okumak 80 Günde Devri Alem çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Eğer yeni şeyler görmek istiyorsanız, seyahat etmenin gereksiz olmadığı düşüncesindeyim." Phileas Fogg, kimsenin hakkında bir şey bilmediği, zengin ve kibar bir İngiliz beyefendisidir. Son derece düzenli bir hayat sürmesiyle, titiz ve dakik olmasıyla ünlüdür. Bir gün, üyesi olduğu Reform Kulübü’nde, gerçekleştirilmesi imkânsız gibi görünen bir konuda iddiaya girer: Dünyanın çevresini 80 günde dolaşacaktır. Fogg tek bir aksilikle her şeyini kaybedebileceği bu seyahate uşağıyla birlikte çıkar. Onlarca farklı ülkede başına geleceklerdense habersizdir.

...Türk Edebiyatı. Sorularla Dil ve Edebiyat ... 80 Günde Devri Alem , Jules Verne - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . ROMANIN TANITIMI. 1-Romanın Adı: 80 Günde Devr-i Âlem (Orijinal Adıyla: Around The World in 80 Days ). Oynatma listesinden çıkar. YORUMLAR (Bendeniz - 80 Günde Devri Alem (Yeni)). Benim de bir canım var Ben de insanım hain.. Seksen günde devriâlem. Akıllı Sıralama Yeni Gelenler İlk Bitecek Ürünler Fiyata Göre (Önce En Yüksek) Fiyata Göre (Önce En Düşük). | Filtrele. 80 günde devri alem. için 6 ... 80 Günde Devri Alem Türkçe Dublaj İzle | Bay Film İzle ... . | Filtrele. 80 günde devri alem. için 62 ürün bulundu. Akıllı Sıralama. mp3indirdur.mobi Bendeniz Bendeniz Şarkıları 80 Günde Devri Alem. Şarkı. : 80 Günde Devri Alem. 17 Nisan 2014 Perşembe 11:28 eklendi, 106 defa indirildi. En İyi Cevap! 80 Günde Devri Alem Özeti. Fogg, tek bir gecikme ya da tek bir aksilik sonucu her şeyini kaybetmesine neden olacak bu imkânsız yolculuğa yardımcısı Passeportaut eşliğinde koyulur....