flyfishingwingshootingexpo.com

Barış ve İmarı Seven Padişah ll. Beyazıt

YAYIN TARİHİ 2020-03-21
DOSYA BOYUTU 9,56
ISBN 6052791257
DİL TÜRK
YAZAR İsmail Bilgin
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Barış ve İmarı Seven Padişah ll. Beyazıt PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır İsmail Bilgin. Okumak Barış ve İmarı Seven Padişah ll. Beyazıt çevrimiçi şimdi çok kolay!

Tarih seven çocuklar için hazırlanan bu seride Osmanlı Devleti’nin küçük bir beylikten büyük bir imparatorluk hâline nasıl geldiğine tanık olacaksınız. Sadece toprak fethetmeyen aynı zamanda büyük bir medeniyet inşa eden Osmanoğullarının roman tarzında yazılmış hayat hikâyelerini okuyacaksınız.Bu kitapta; Fatih Sultan Mehmet’in oğlu, ilim sahibi, adalet ve merhametten ayrılmayan, mecbur kalmadıkça savaşmayı sevmeyen, iyi okçu, padişah II. Beyazıt’ın hayatını okuyacaksınız.

...mecbur kalmadıkça savaşmayı sevmeyen, iyi okçu, padişah II ... Erdem Yayınları Barış Ve Imarı Seven Padişah Ll. Beyazıt... | Trendyol ... . Beyazıt'ın hayatını okuyacaksınız. Beyazıt'ın hayatını okuyacaksınız. YAZAR. : İsmail Bilgin. Bu ürüne ilk yorumu siz yapın! https://www.limankitap.com/urun/baris-ve-imari-seven-padisah-2-beyazit. 13 TL. Bu kitapta; Fatih Sultan Mehmet'in oğlu, ilim sahibi, adalet ve merhametten ayrılmayan, mecbur kalmadıkça savaşmayı sevmeyen, iyi okçu, padişah II. Beyazıt'ın hayatını okuyacaksınız. 11.05 TL. Bu kitapta; ... Barış ve İmarı Seven Padişah Ll. Beyazıt ... . Beyazıt'ın hayatını okuyacaksınız. 11.05 TL. Bu kitapta; Fatih Sultan Mehmet'in oğlu, ilim sahibi, adalet ve merhametten ayrılmayan, mecbur kalmadıkça savaşmayı sevmeyen, iyi okçu, padişah II. Beyazıt'ın hayatını okuyacaksınız. Çocuk ve Gençlik Kitapları. Hikayeler. Barış ve İmarı Seven Padişah 2. Beyazıt. oğlu, ilim sahibi, adalet ve merhametten ayrılmayan, mecbur kalmadıkça savaşmayı sevmeyen, iyi okçu, padişah II. Roman-Öykü kategorisinde yer alan İsmail Bilgin - Barış ve İmarı Seven Padişah 2. Beyazıt kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! Bu kitapta; Fatih Sultan Mehmet'in oğlu, ilim sahibi, adalet ve merhametten ayrılmayan, mecbur kalmadıkça savaşmayı sevmeyen, iyi okçu, padişah II. Beyazıt'ın hayatını okuyacaksınız. 13 TL. Bu kitapta; Fatih Sultan Mehmet'in oğlu, ilim sahibi, adalet ve merhametten ayrılmayan, mecbur kalmadıkça savaşmayı sevmeyen, iyi okçu, padişah II. Beyazıt'ın hayatını okuyacaksınız....