flyfishingwingshootingexpo.com

Dron Savaşçıları / Gizemli Depo

YAYIN TARİHİ 2019-10-19
DOSYA BOYUTU 8,47
ISBN 6051743011
DİL TÜRK
YAZAR Necati Akbaba
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Dron Savaşçıları / Gizemli Depo PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Necati Akbaba. Okumak Dron Savaşçıları / Gizemli Depo çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yaren’in gözüne bir türlü uyku girmemişti. Yatağından kalkıp masanın üzerinde duran masa saatine baktı. Saat gecenin birine gelmişti. Neden bu kadar heyecanlıydı ki!Bundan önce arkadaşları Ümit ve Okan’la yaptıkları Ebabil dronlarını defalarca uçurmuşlardı. Ama bu sefer başkaydı. Önceki uçuşlar sadece dronlarının test uçuşlarıydı. Şimdi ise ilk defa nano teknolojiyle görünmez yaptıkları yeni Uydu Dronu’yla bir gözlem uçuşu yapacaklardı. Eski havalimanı yakınlarında gördükleri o Gizemli Depo’nun ne için kullanıldığını öğreneceklerdi.Acaba bu Gizemli Depo’da ne vardı? Ümit, Okan ve Yaren bu Gizemli Depo’nun sırrını ararken dronların savaştığı heyecan ve macera dolu bir yola gireceklerinin farkında bile değillerdi. Bu sırada onları sürekli rahatsız eden Kenan ve Necdet, yine rahat durmuyordu. Bu huyları yüzünden başları karanlık bir yer altı şebekesiyle belaya girmişti.Haydi, sen de onların yaşadığı maceraya katıl!

... Gizemli Depo'nun sırrını ararken dronların savaştığı heyecan ve macera dolu bir yola gireceklerinin farkında bile değillerdi ... Dron Savaşçıları - Gizemli Depo - Genç Damla Yayınevi... ... . 20.63 TL. Acaba bu Gizemli Depo'da ne vardı? Ümit, Okan ve Yaren bu Gizemli Depo'nun sırrını ararken dronların savaştığı heyecan ve macera dolu bir yola gireceklerinin farkında bile değillerdi. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Dron Savaşçıları - Gizemli Depo (Ciltli)/Necati Akbaba. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Tüm yeni eski yerli yabancı kitapları Nobel Kitap gelişmiş aramasıyla ... Dron Savaşçıları Gizemli Depo Necati Akbaba Genç Damla Yayınevi ... . Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Tüm yeni eski yerli yabancı kitapları Nobel Kitap gelişmiş aramasıyla bulabilirsiniz... Sitemizde en son aranan kelime ( dron savascilari gizemli depo ). Alış-Veriş Listeme Ekle. Dron Savaşçıları / Gizemli Depo. Eski havalimanı yakınlarında gördükleri o Gizemli Depo'nun ne için kullanıldığını öğreneceklerdi. 27.50 TL. Acaba bu Gizemli Depo'da ne vardı? Ümit, Okan ve Yaren bu Gizemli Depo'nun sırrını ararken dronların savaştığı heyecan ve macera dolu bir yola gireceklerinin farkında bile değillerdi. 19.80 TL. Acaba bu Gizemli Depo'da ne vardı? Ümit, Okan ve Yaren bu Gizemli Depo'nun sırrını ararken dronların savaştığı heyecan ve macera dolu bir yola gireceklerinin farkında bile değillerdi. 19.25 TL. Eski havalimanı yakınlarında gördükleri o Gizemli Depo'nun ne için kullanıldığını öğreneceklerdi.Acaba bu Gizemli Depo'da ne vardı? Dron Savaşçıları - Gizemli Depo. Yaren'in gözüne bir türlü uyku girmemişti. Eski havalimanı yakınlarında gördükleri o Gizemli Depo'nun ne için kullanıldığını öğreneceklerdi. 19.53 TL. Acaba bu Gizemli Depo'da ne vardı? Ümit, Okan ve Yaren bu Gizemli Depo'nun sırrını ararken dronların savaştığı heyecan ve macera dolu bir yola gireceklerinin farkında bile değillerdi. Dron Savaşçıları - Gizemli Depo Ciltli. Necati Akbaba. Ümit, Okan ve Yaren bu Gizemli Depo'nun sırrını ararken dronların savaştığı heyecan ve macera dolu bir yola gireceklerinin farkında bile değillerdi. Acaba bu Gizemli Depo'da ne vardı? Ümit, Okan ve Yaren bu Gizemli Depo'nun sırrını ararken dronların savaştığı heyecan ve macera dolu bir yola gireceklerinin farkında bile değillerdi. Ümit, Okan ve Yaren bu Gizemli Depo'nun sırrını ararken dronların savaştığı heyecan ve macera dolu bir yola gireceklerinin farkında bile değillerdi. Büyük Buluş -...