flyfishingwingshootingexpo.com

Kanunsuz OkyanusSon Yabani Hududa Yapılan Yolculuklar

YAYIN TARİHİ 2020-02-25
DOSYA BOYUTU 7,52
ISBN 6057739346
DİL TÜRK
YAZAR IanUrbina
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kanunsuz OkyanusSon Yabani Hududa Yapılan Yolculuklar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır IanUrbina. Okumak Kanunsuz OkyanusSon Yabani Hududa Yapılan Yolculuklar çevrimiçi şimdi çok kolay!

Dünyanın en tehlikeli bölgelerine, kanunsuzluğun ve şiddetin kol gezdiği açık denizlere sürükleyici bir yolculuk.Gezegende başka hiçbir yer, okyanus kadar kanunsuz değildir. Düzen sağlanamayacak kadar büyük olması ve uluslararası yetki alanına girmemesi nedeniyle bu tehlikeli engin sular insan davranışlarındaki aşırılığa ve ölçüsüzlüğe ev sahipliği yapar.Kaçakçılar, korsanlar, tüccarlar, gemi enkazı hırsızları, hacizciler, yasadışı çevreci örgütler, kaçak avcılar, gemiye zincirlenmiş köleler, okyanusun ortasına bırakılan kaçak yolcular… New York Times’ın Pulitzer ödüllü muhabiri Ian Urbina, yıllarca süren tehlikeli yolculuklarda şahit olduklarını ve yaptığı görüşmelerde edindiği bilgileri Kanunsuz Okyanus’ta bir araya getiriyor. Kimi zaman balıkçı gemilerinde kıyıdan kilometrelerce uzağa açılan, kimi zamansa dünyanın en tehlikeli liman kentlerine ziyaretlerde bulunan Urbina; balıkçılık, petrol ve gemicilik sektörlerine, dolayısıyla küresel ekonomiye hâkim olan bir suç ağını gözler önüne seriyor.Bu gizli kalmış dünyada meydana gelen ve yasadışı avcılıktan okyanusa petrol boşaltımına, işçi istismarından cinayete kadar uzanan cezasız kalmış sayısız vakayı okurken kanınız donacak.

...ir yolculuk. Kanunsuz Okyanus - Panama Yayıncılık - 9786057739346 - Lan Urbina - - Dünyanın en tehlikeli bölgelerine, kanunsuzluğun ve şiddetin kol gezdiği açık denizlere sü ... Kabusa Dönen Yolculuklar - YouTube ... . Kanunsuz Okyanus. ...YAYINCILIK tarafından yayınlanan Kanunsuz Okyanus Son Yabani Hududa Yapılan Yolculuklar hakkında bilgiler yer alacaktır. Gezegende başka hiçbir yer, okyanus kadar kanunsuz değildir. Kanunsuz Okyanus Son Yabani Hududa Yapılan Yolculuklar. Dünyanın en tehlikeli bölgelerine kanunsuzluğun ve şiddetin kol gezdiği açık denizlere sürükleyici bir yolculuk. Kanunsuz Okyanus Son Yabani Hududa Yapılan Yolculuklar. Dü ... Kanunsuz Okyanus - Son Yabani Hududa Yapılan Yolculuklar Ian... ... . Dünyanın en tehlikeli bölgelerine kanunsuzluğun ve şiddetin kol gezdiği açık denizlere sürükleyici bir yolculuk. Kanunsuz Okyanus Son Yabani Hududa Yapılan Yolculuklar. Dünyanın en tehlikeli bölgelerine kanunsuzluğun ve şiddetin kol gezdiği açık denizlere sürükleyici bir yolculuk. Dünyanın en tehlikeli bölgelerine, kanunsuzluğun ve şiddetin kol gezdiği açık denizlere sürükleyici bir yolculuk. Gezegende başka hiçbir yer, okyanus kadar kanunsuz değildir. Yazarı Lan Urbina olan Kanunsuz Okyanus kitabını Avrupa'nın her yerinden en uygun fiyata Köln Kütüphane güvencesi ile alın! Gezegende başka hiçbir yer, okyanus kadar kanunsuz değildir....