flyfishingwingshootingexpo.com

Bilal'in Çiçeği

YAYIN TARİHİ 2015-12-16
DOSYA BOYUTU 3,54
ISBN 6053703198
DİL TÜRK
YAZAR Ahmet Efe
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bilal'in Çiçeği PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ahmet Efe. Okumak Bilal'in Çiçeği çevrimiçi şimdi çok kolay!

Epeyce yürüdükten sonra birden durdu. Gördüğü şey çok şaşırtmıştı onu.- Hayret, dedi, buraya toprak mı dökmeye başladılar? Şuna bak, en azından beş-on kamyon toprak getirmişler buraya.Gerçekten sazlığın bir kenarına epeyce toprak yığılmıştı. Hatta dökülen bu taş ve topraklar küçük gölün sularına kadar erişmiş, bir kısmını yutmuştu!Bilal’in canı sıkıldı. Geri döndü.“Bu sazlığı kuruturlarsa, artık hiçbir kuş gelmez!” dedi üzüntüyle. Babasına durumu anlatmalı, bir çare bulmasını istemeliydi. İyi ama babasını kim dinlerdi Bilal’in?

...e Haber Ver. Alışveriş Listeme Ekle. Bilal'in Çiçeği Hakkında Bilgiler ... Bilal'in Çiçeği Ahmet Efe ... . 10 TL. Bilal'in canı sıkıldı. Geri döndü."Bu sazlığı kuruturlarsa artık hiçbir kuş gelmez!" dedi üzüntüyle. Babasına durumu anlatmalı bir çare bulmasını istemeliydi. İyi ama babasını kim dinlerdi Bilal'in? Bilalin Çiçeği. Marka : Nar Yayınları. Barkod : 9786053703198. Bilal'in canı sıkıldı. Geri döndü."Bu sazlığı kuruturlarsa, artık hiçbir kuş gelmez!" dedi ... Bilal'in Çiçeği | bkmkitap.com ... . Geri döndü."Bu sazlığı kuruturlarsa, artık hiçbir kuş gelmez!" dedi üzüntüyle. Bilal Çiçek. 6 TL. Epeyce yürüdükten sonra birden durdu. Gördüğü şey çok şaşırtmıştı onu. Hayret, dedi, buraya toprak mı dökmeye başladılar? Şuna bak, en azından beş-on kamyon toprak getirmişler buraya. 663 Takipçi, 503 Takip E...