flyfishingwingshootingexpo.com

El Mizan Fi Tefsir-İl Kur'an 14

YAYIN TARİHİ 2019-12-31
DOSYA BOYUTU 5,13
ISBN 6054792948
DİL TÜRK
YAZAR Allame Muhammed Hüseyin Tabatabai
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin El Mizan Fi Tefsir-İl Kur'an 14 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Allame Muhammed Hüseyin Tabatabai. Okumak El Mizan Fi Tefsir-İl Kur'an 14 çevrimiçi şimdi çok kolay!

El-Mîzan gibi çok yönlü bir tefsiri okumanın Kur'ân-ı Kerim'in anlaşılması ve tanıtılması açısından kaçınılmaz ve gerekli olduğunu söylemek mümkündür. Bu büyük tefsire her bakımdan farklı bir tefsir diyebiliriz.Öncelikle Kur'an'ı Kur'an'la tefsir etmek bakımından farklıdır.İkincisi Kur'an'ı hadisle tefsir etmek bakımından farklıdır.Üçüncüsü sosyolojik bir tefsir olmak bakımından farklıdır.Dördüncüsü felsefî bir tefsir olmak bakımından farklıdır.Beşincisi mukayeseli tefsir olmak bakımından farklıdır.Altıncısı irfanî bir tefsir olmak bakımından farklıdır.Murtaza Mutahharî'nin deyimiyle "Ansiklopedik bir tefsir" olan el-Mîzan bu saydığım ve daha saymadığım birçok hususları aynı potada eritip yepyeni değerler üreten bir tefsir olmak bakımından da farklıdır. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da tefsirler yazılacaktır. El-Mîzan'ı aşan tefsirler kuşkusuz kaleme alınacaktır. Ama el-Mîzan çığır açıcı bir tefsir olarak daha uzun bir zaman saltanatını sürdürecektir. 

...mmed Hüseyin Tabatabai. El-Mizan gibi çok yönlü bir tefsiri okumanın Kur'ân-ı Kerim'in anlaşılması ve tanıtılması açısından kaçınılmaz ve gerekli olduğunu söylemek mümkündür ... El-MÎZÂN - TDV İslâm Ansiklopedisi ... . el-Mîzan gibi çok yönlü bir tefsiri okumanın Kur'ân-ı Kerim'in anlaşılması ve tanıtılması açısından kaçınılmaz ve gerekli olduğunu söylemek mümkündür. Kitabın Orjinal Adı. : El-Mizan Fi Tefsir'il-Kur'an 14. Bu büyük tefsire her bakımdan farklı bir tefsir diyebiliriz. Öncelikle Kur'an'ı Kur'an'la tefsir etmek bakımından farklıdır. All ... El Mizan Fi Tefsir-İl Kur'an 14 En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Bu büyük tefsire her bakımdan farklı bir tefsir diyebiliriz. Öncelikle Kur'an'ı Kur'an'la tefsir etmek bakımından farklıdır. All...