flyfishingwingshootingexpo.com

Senin İçin Küçüğüm - Nutuk

YAYIN TARİHİ 2020-01-22
DOSYA BOYUTU 9,77
ISBN 9944107914
DİL TÜRK
YAZAR Aynur Karabulut
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Senin İçin Küçüğüm - Nutuk PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Aynur Karabulut. Okumak Senin İçin Küçüğüm - Nutuk çevrimiçi şimdi çok kolay!

Çocukluğuma, gençliğime, hayatıma damga vuran ulu önderimizin en büyük eseri olan "Nutuk" u annemin evindeki büfenin kitaplığında buldum. İzmir'i seyredip itinayla tekrar sayfalarına dönmeye başladım. Büyüklere yazmış olduğu bu büyük esere bakalım istedim. "Yaşadığımız sürece defalarca okumalıyız! Çocuklarımıza okutmalıyız!" düşüncesiyle öykü tadında geleceğin aydınlık yüzlerine armağan ettik. Birlikte okumak ve okutturmak niyetiyle... Okuyun ve okutturun!

...m - Nutuk. Yazar. Çocukluğuma, gençliğime, hayatıma damga vuran ulu önderimizin en büyük eseri olan "Nutuk" u annemin evindeki büfenin kitaplığında buldum ... Senin İçin Küçüğüm - Nutuk - Aynur Karabulut | KitapAvrupa ... . Senin İçin Küçüğüm - Nutuk. 10,00 TL. Çocukluğuma gençliğime hayatıma damga vuran ulu önderimizin en büyük eseri olan "Nutuk" u annemin evindeki büfenin kitaplığında buldum. Çocuk ve Gençlik Kitapları. Eğitici Kitaplar. Senin İçin Küçüğüm - Nutuk. Çocukluğuma, gençliğime, hayatıma damga vuran ulu önderimizin en büyük eseri olan "Nutuk" u annemin evindeki büfenin... ... Senin İçin Küçüğüm - Nutuk Satın Al | OdaKitap.com ... . Senin İçin Küçüğüm - Nutuk. Çocukluğuma, gençliğime, hayatıma damga vuran ulu önderimizin en büyük eseri olan "Nutuk" u annemin evindeki büfenin... Senin İçin Küçüğüm Nutuk. Yayınevi: Somut Yayınevi. Barkod: 9789944107914. Bu Ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı. Nutuk. Ad: Senin İçin Küçüğüm - Nutuk, Yazar: Aynur Karabulut, Yayınevi: Somut Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kitap Çocuk Kitapları Diğer, En Düşük Fiyat: 6...