flyfishingwingshootingexpo.com

Sihirli YıllarErken Çocukluk Döneminde Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri

YAYIN TARİHİ 2019-10-15
DOSYA BOYUTU 11,5
ISBN 6059746878
DİL TÜRK
YAZAR Selma H. Fraiberg
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Sihirli YıllarErken Çocukluk Döneminde Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Selma H. Fraiberg. Okumak Sihirli YıllarErken Çocukluk Döneminde Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kitap, 1950’lerin sonunda okuyucu ile buluşmuş ve üzerinden 60 yıl geçmiş olmasına karşın çağını yakalıyor. Kitabın en büyük katkısı düşünme biçiminin şekillenmesinde dilin belirleyiciliği rolünü vurgulaması; kendi çağının ötesine geçip dil öncesi dönemin sır ve sınırlarının belirlenmesinin bir terapist için ne kadar kıymetli olduğuna işaret etmesidir. Kitap, olguların öğreticiliğini hikâyelerin gölgesinden çıkartması; alt metni okuyabilmenin kuramsal bakış açısına sahip olmak ve birkaç kuramı sentezlemek olduğunu vurgulaması açısından bir başyapıttır. Bu açıdan sadece ailelere değil, uzmanlara da farklı bir bakış açısı getirecektir.

...abın en büyük katkısı düşünme biçiminin şekillenmesinde dilin ... Sihirli Yıllar: Erken Çocukluk Döneminde Karşılaşılan Sorunlar ve... ... ... The Magic Years: Understanding And Handling The Problems Of Early Childhood. Ürün Sepetinize Eklendi! Sihirli Yıllar: Erken Çocukluk Döneminde Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri. Sihirli Yıllar: Erken Çocukluk Döneminde Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri Kısa Özet. Kitap, 1950'lerin sonunda okuyucu ile buluşmuş ve üzerinden 60 yıl geçmiş olmasına karşın çağını... Ancak zamanla, onunla anlaşacak ve içeriği takdir etmeye başlay ... Sihirli Yıllar: Erken Çocukluk Döneminde Karşılaşılan So... ... ... Ancak zamanla, onunla anlaşacak ve içeriği takdir etmeye başlayacaksınız. Aynı şeyi Sihirli Yıllar - Erken Çocukluk Döneminde Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri... ...Dön...