flyfishingwingshootingexpo.com

Karanlıkta Adalet Koşusu

YAYIN TARİHİ 2019-10-22
DOSYA BOYUTU 12,7
ISBN 6057749734
DİL TÜRK
YAZAR İlhan Imıl
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Karanlıkta Adalet Koşusu PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır İlhan Imıl. Okumak Karanlıkta Adalet Koşusu çevrimiçi şimdi çok kolay!

Aydınlıkların yok edilmeye çalışıldığı, karanlıkların egemenliğine mahkûm edilmek istenen bir ülkede dört çocuklu, çiftçi bir ailenin son bireyi olarak, dünyaya gelen Ekin, doğuştan görme engelli olmasına rağmen aile fertlerinin fedakârlıkları ve destekleri sayesinde küçücük yüreği ve cesareti ile önündeki bütün engelleri aşarak bir hukuk adamı olarak hayata atılmasını konu alan bir yaşam öyküsünün anlatıldığı Karanlıkta Adalet Koşusu gerçek anlamda özgürlük ve demokrasi hayranı, insani değerlerin ön planda tutulduğu bir görüşü temsilen Yurtta Sulh Cihanda Sulh ilkesi doğrultusunda insanca ve kardeşçe yaşamanın sırlarını ve sınırlarını açıklamakta, Hukukçuların yanlışlıklarını ve hatalarını işaret ederek ders niteliği taşımaktadır.Bu kitap dürüstlüklerinden, yüreklerindeki sevgiden başka sermayeleri olmayan Defne ve Erkin’in oğulları Ekin’i yetiştirmek adına yapmış oldukları çalışmaları, korkuları, stresli, sıkıntılı ve fırtınalı günlerin yaşamlarındaki etkileri, umutları, umutsuzlukları, duygusal çöküntülerin ve başarıya endeksli sevinçlerin yer aldığı bir hayatı anlatan bir eser olması bakımından düşündürücü,Toplum içerisinde engellilere karşı bakış açısını tamamen ortadan kaldırmaya yönelik öğüt verici, gerçek anlamda engellerin insanların kafasında, yüreğinde, ellerinde ve ayaklarında olduğunu kabul etmelerini sağlamada inandırıcı,Fırsat eşitliği sağlandığı takdirde yaşamın her alanında rekabete açık ortamlarda bulunacak kadar özgüvenli birisinin yaratılması bakımından anlamlarla yüklü bir eser olarak karşınıza çıkmaktadır. 

...5TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 2 adetSon güncelleme: 30 dakika önce idefix ... 'Karanlıkta Adalet Koşusu' - Sanal Basın ... . ...bütün engelleri aşarak bir hukuk adamı olarak hayata atılmasını konu alan bir yaşam öyküsünün anlatıldığı Karanlıkta Adalet Koşusu gerçek anlamda özgürlük ve demokrasi hayranı, İnsani... 46.90 TL. Karanlıkta Adalet Koşusu-Gece Kitaplığı- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. ...bütün engelleri aşarak bir hukuk adamı olarak hayata atılmasını konu al ... Karanlıkta Adalet Koşusu - İlhan Imıl ... . ...bütün engelleri aşarak bir hukuk adamı olarak hayata atılmasını konu alan bir yaşam öyküsünün anlatıldığı Karanlıkta Adalet Koşusu gerçek anlamda özgürlük ve demokrasi hayranı. 46.90 TL. ...engelleri aşarak bir hukuk adamı olarak hayata atılmasını konu alan bir yaşam öyküsünün anlatıldığı Karanlıkta Adalet Koşusu gerçek anlamda özgürlük ve demokrasi hayranı, İnsani... ...bütün engelleri aşarak bir hukuk adamı olarak hayata atılmasını konu alan bir yaşam öyküsünün anlatıldığı Karanlıkta Adalet Koşusu gerçek anlamda özgürlük ve demokrasi hayranı Karanlıkta Adalet Koşusu kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. İlhan IMIL kitapları ve Gece Kitaplığı 2019 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Karanlıkta Adalet Koşusu/İlhan Imıl. Ürün Puanı: Yükleniyor... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Karanlıkta Adalet Koşusu/İlhan Imıl. Mağaza: kitapzen. Karanlıkta Adalet Koşusu/ilhan Imıl. GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan World Puan. Ücretsiz Kargo. Karanlıkta Adalet Koşusu - 9786057749734. 200TL' ye 25TL İndirim | Kod: CIMRI25IDE. ...bütün engelleri aşarak bir hukuk adamı olarak hayata atılmasını konu alan bir yaşam öyküsünün anlatıldığı Karanlıkta Adalet Koşusu gerçek anlamda özgürlük ve demokrasi hayranı 39.78 TL. ...engelleri aşarak bir hukuk adamı olarak hayata atılmasını konu alan bir yaşam öyküsünün anlatıldığı Karanlıkta Adalet Koşusu gerçek anlamda özgürlük ve demokrasi hayranı, İnsani... 53.60 TL. ...engelleri aşarak bir hukuk adamı olarak hayata atılmasını konu alan bir yaşam öyküsünün anlatıldığı Karanlıkta Adalet Koşusu gerçek anlamda özgürlük ve demokrasi hayranı, İnsani... ...bütün engelleri aşarak bir hukuk adamı olarak hayata atılmasını konu alan bir yaşam öyküsünün anlatıldığı Karanlıkta Adalet Koşusu gerçek anlamda özgürlük ve demokrasi hayranı ...bütün engelleri aşarak bir hukuk adamı olarak hayata atılmasını konu alan bir ...