flyfishingwingshootingexpo.com

Her Güne Bir Öykü

YAYIN TARİHİ 2002-12-01
DOSYA BOYUTU 8,32
ISBN 9752610005
DİL TÜRK
YAZAR Selim Gündüzalp
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Her Güne Bir Öykü PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Selim Gündüzalp. Okumak Her Güne Bir Öykü çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yeni evli bir çift vardı.Evliliklerinin daha ilk aylarında, bu işin hiç de hayal ettikleri gibi olmadığını anlayıvermişlerdi.Aslında birbirlerini sevmiyor değillerdi.Son zamanlarda o kadar sık olmasa da, evlenmeden önce sık sık birbirlerini çok sevdiklerine dair ne kadar da dil dökmüşlerdi.Ama şimdilerde, küçük bir söz, ufak bir hadise aralarında orta çaplı bir kavganın çıkmasına yetiyordu.Bir akşam oturup, ilişkilerini gözden geçirmeye karar verdiler.Her ikisi de, boşanmayı istememekle beraber, işlerin böyle gitmeyeceğinin farkındaydılar.Erkek, "Aklıma bir fikir geldi" dedi."Bahçeye bir ağaç dikelim ve eğer bu ağaç üç ay içinde kurursa boşanalım.Kurumaz da büyürse, bunu bir daha aklımızdan geçirmeyelim.Bu süre içinde de, ayrı ayrı odalarda kalalım."Bu ilginç fikir eşinin de hoşuna gitti.Ertesi gün gidip bir meyve fidanı aldılar ve birlikte bahçeye diktiler.Aradan bir ay geçti.Bir gece bahçede karşılaştılar.Her ikisinin de elinde içi su dolu birer bidon vardı.

...m Gündüzalp. Yeni evli bir çift vardı ... Her Güne Bir Öykü - Selim Gündüzalp : %25 İndirimli ... .Evliliklerinin daha ilk aylarında, bu işin hiç de hayal ettikleri gibi olmadığını anlayıvermişlerdi.Aslında birbirlerini sevmiyor değillerdi.Son zamanlarda o kadar sık... HER GÜNE BİR ÖYKÜ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. SELİM GÜNDÜZALP kitapları ve ZAFER YAYINLARI 2002 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Yeni evli bir çift vardı.Evlil ... HER GÜNE BİR ÖYKÜ - SELİM GÜNDÜZALP | Nadir Kitap ... .com'da. Yeni evli bir çift vardı.Evliliklerin...