flyfishingwingshootingexpo.com

Küs Müyüz Tanrım?

YAYIN TARİHİ 2019-09-27
DOSYA BOYUTU 9,36
ISBN 6050966558
DİL TÜRK
YAZAR Olgu Ilgın
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Küs Müyüz Tanrım? PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Olgu Ilgın. Okumak Küs Müyüz Tanrım? çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bazen senin için zaman durur. Arka arkaya öyle zorluklar yaşarsın ki dayanacak gücün kalmaz. Bu yaşadıklarını bir nebze olsun hafifletecek tek bir güzel şey bile olmaz. Bir yardım eli uzanmaz. Bir telefon bile çalmaz. Issızlığın ortasında, dünya başkaları için dönerken sen bir başına kalakalmışsındır. Dayanacak gücün kalmamıştır. Yalvarırsın; ne sesin çıkar ne de duyulur. Dünyanın ortasında yapayalnız hissedersin. Son bir gayretle seslenirsin Yaradan’a, bu çağrın da sessizlikle karşılaşır. “Ne oluyor Tanrım?” dersin, “Küs müyüz?” “Neden beni duymuyorsun? Neden görmüyorsun? Yollarımı açmıyor, yardım etmiyorsun?” İşte o zaman en büyük sınavdasındır ve büyük sınavlarda “öğretmen” hep sessizdir. O seni hep görür, ama bir eşiği geçmen, bir dersi öğrenmen gerekiyordur. Zamanın, dayanmanın, iradenin, hayat dersinin, kendini yeniden yapılandırmanın ve inanmanın ödülü gelecektir. Zamanın efendisi büyük öğretmen Satürn elinde ödülü tam o eşiğin ardında seni beklemektedir.Astrolog Olgu Ilgın’dan benzersiz bir astroloji ve kişisel gelişim kitabı. Sadece doğum yılınıza bakarak, bu dünyaya neyi öğrenmek için geldiğinizi anlayacağınız muhteşem bir rehber. 

...Küs müyüz Tanrım ? da öyle bir şey ... Küs Müyüz Tanrım? Zamanın Efendisi Satürn'ün Sana Mesajı Var ... . 21.73 TL. Dünyanın ortasında yapayalnız hissedersin.Son bir gayretle seslenirsin Yaradan'a, bu çağrın da sessizlikle karşılaşır. "Ne oluyor Tanrım?" dersin, "Küs müyüz?". Küs müyüz Tanrı'm? Bana öyle Sırt çevirme Bulutlar bile gri gözüküyor bu am.na kodumun gezegeninde... "Küs müyüz tanrım? Bana öyle sırtını çevirme Bulutlar gri görünüyor bu *** gezegeninde" BU HANGİ KİTABA AİT? Detaylar için sor. Olgu Ilgın. Bazen senin için zaman d ... Küs Müyüz Tanrım? Olgu Ilgın ... . Olgu Ilgın. Bazen senin için zaman durur. Arka arkaya öyle zorluklar yaşarsın ki dayanacak gücün kalmaz. Bu yaşadıklarını bir nebze olsun hafifletecek tek bir güzel şe...