flyfishingwingshootingexpo.com

Sözlerin Kalp Kırmasın

YAYIN TARİHİ 2019-11-25
DOSYA BOYUTU 12,50
ISBN 6056965524
DİL TÜRK
YAZAR Elizabeth Verdick
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Sözlerin Kalp Kırmasın PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Elizabeth Verdick. Okumak Sözlerin Kalp Kırmasın çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kullandığımız sözcükler, duygularımızı yansıtan ve iletişim kurmamızı sağlayan en büyük gücümüzdür. Konuşmadan önce durup düşünmeyi, ilişkileri yıkacak kırıcı sözler yerine nezaket ve saygı ifade eden sözcükler kullanmayı, hatta belki de en çok özür dilemeyi herkes öğrenebilir.Sözlerin Kalp Kırmasın, eğlenceli sözcüklerden işaretlere, yapıcı sözlerden yıkıcı sözlere hatta beden diline uzanan örnekler eşliğinde gülümseten, düşündüren ve zihin açan bir kitap. Kitabın sonunda yer alan aktivite önerileri ile tartışma konuları ise ebeveynler ve öğretmenler için yol gösterici!

...suskunsun diyorlar. Sevgili dostlar Mevlana'nın dediği gibi; 'Kırılmış bir kalbin hesabı bu dünyaya ağır gelir' ... İnsanları Kırmakla İlgili Sözler | Güzel Sözler - Güzel Mesajlar ... . Anlamazdı çünkü. Kalbi kırılan, canı yanan o değildi. O her zaman benden daha mutluydu. Kırık kalp ile ilgili sözler. Gönül ve kalp kırıklığını anlatan en anlamlı sözler bu sayfamızda. Kırık Kalp Sözleri. İnsanın kalbinden daha büyük çöl, insanın kalbinden daha derin göl var mı ki? Bunlar olmuyorsa söyle bakalım: bu kalp seni sevdi başkasına bakar MI? Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez! Kırıyorsam, kırılmışımdır! Kırılmışsam, kırdığım için özür ... Kalp Kırmak İle İlgili Sözler - Kırık Kalp Sözleri | Sevgi Mesajları ... . Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez! Kırıyorsam, kırılmışımdır! Kırılmışsam, kırdığım için özür dilemem. Kalp kırmak, Kâbe yıkmak gibidir. Yunus Emre. Cam ile kalp arasındaki fark cam kırılırsa yenisi alınır ama kalp kırılırsa alınmaz. Kırgınlık değil içimdeki sevgilim, sadece sözlerin dokundu yüreğime inceden. Hiç kırılmayan kalpten, daha acemidir çok kırılan kalp. Kalp söze başlayınca akıl sağır olur. Elizabeth Verdick. Kullandığımız sözcükler, duygularımızı yansıtan ve iletişim kurmamızı sağlayan en büyük gücümüzdür...