flyfishingwingshootingexpo.com

Dört Sonsuz EvrenSiber Yaz Tatili

YAYIN TARİHİ 2020-01-23
DOSYA BOYUTU 8,49
ISBN 6052297582
DİL TÜRK
YAZAR Ahmet Melih Karauğuz
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Dört Sonsuz EvrenSiber Yaz Tatili PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ahmet Melih Karauğuz. Okumak Dört Sonsuz EvrenSiber Yaz Tatili çevrimiçi şimdi çok kolay!

Dört iyi arkadaş. Dördünün yaz tatilinde yapmak istediği şeyler var. Birisi yeni çıkacak bilgisayar oyununda en iyi oyuncu olmayı istiyor, diğeri kuracağı kanalla en iyi youtuber. Bir tanesi var ki çektiği fotoğraflarla instagramda şimdiden fenomen olmaya aday. İçlerinden sadece bir tanesi polisiye romanlar okuma hayali kuruyor. Dört iyi arkadaş dört eğlenceli hayal. Ama yaz tatilinin de onlara hazırladığı bir sürpriz var. Polisiye, dedektiflik, çokça internet dünyası ve fazlaca macera. Hepsi kapağın altında. Dört Sonsuz Evrenle birlikte internetin korsanlarına karşı siber bir yaz tatili heyecanı yaşamaya var mısın? 

...rlikte internetin korsanlarına karşı siber bir yaz tatili heyecanı yaşamaya var mısın? Hepsi kapagin altinda ... Dört Sonsuz Evren - Siber Yaz Tatili ... . Dört Sonsuz Evrenle birlikte internetin korsanlarina karsi siber bir yaz tatili heyecani yasamaya var misin? Ama yaz tatilinin de onlara hazırladığı bir sürpriz var. Dört Sonsuz Evrenle birlikte internetin korsanlarına karşı siber bir yaz tatili heyecanı yaşamaya var mısın? Dördünün yaz tatilinde yapmak istediği şeyler var. Dört Sonsuz Evrenle birlikte internetin korsanlarına karşı siber bir yaz tatili heyecanı yaşamaya var mıs ... Dört Sonsuz Evren - Siber Yaz Tatili | bkmkitap.com ... . Dört Sonsuz Evrenle birlikte internetin korsanlarına karşı siber bir yaz tatili heyecanı yaşamaya var mısın? Dört Sonsuz Evren Ahmet Melih Karauğuz Cezve Çocuk. Dört iyi arkadaş. Dört iyi arkadaş dört eğlenceli hayal. Ama yaz tatilinin de onlara hazırladığı bir sürpriz var. 18.90 TL. Hepsi kapağın altında. Dört Sonsuz Evrenle birlikte internetin korsanlarına karşı siber bir yaz tatili heyecanı yaşamaya var mısın?...