flyfishingwingshootingexpo.com

Kolay Okuma Egzersizleri

YAYIN TARİHİ 2020-02-11
DOSYA BOYUTU 9,27
ISBN 6052302415
DİL TÜRK
YAZAR Simge Soydan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kolay Okuma Egzersizleri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Simge Soydan. Okumak Kolay Okuma Egzersizleri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Okuma güçlüğü (disleksi) çeken çocuklar, birbirine benzeyen harfleri ayırt etmede, hece oluşturmada, akıcı okumada ve okuduklarını anlamada zorlanabilirler. Yaklaşık her 5 çocuktan 1’inde görülen disleksi bir zeka geriliği değil, öğrenme farklılığıdır. Dislektik çocuğun akranlarından geri kalmaması için özel çalışmalar gerekir. Bu kitap, yalnızca okuma güçlüğü çeken çocuklar için değil, aynı zamanda heceleri doğru ayıramayan, akıcı okuyamayan ve okuduğunu anlamakta zorlanan çocuklar için de bir kılavuz niteliğindedir. Dört bölümden oluşan kitabın giriş bölümünde, okuma güçlüğü çeken çocukların ailelerine yönelik bilgilendirme ve kitaptan nasıl faydalanacaklarını anlatan bir kullanım yönergesi bulunmaktadır. Birinci bölümde çocukların göz kaslarını geliştirme çalışmaları, ikinci bölümde okuma güçlüğü çeken çocukların sıklıkla karıştırdığı harflerle ilgili farkındalık ve harf ayırt etme çalışmaları, üçüncü bölümde hece birleştirme çalışmaları, dördüncü bölümde okumayı hızlandırma ve okuduğunu anlamaya yönelik çalışmalar, son bölümde ise okumayı ve anlamayı daha eğlenceli hale getirmeye yönelik etkinlik önerileri yer almaktadır. Kitabın kapağında ve kullanım yönergelerinin olduğu giriş bölümünde, makas işaretiyle gösterilen yerler egzersizlere başlamadan önce kesilip çıkarılabilmekte; böylece çocuğun pedagojik terimleri görerek motivasyonunun düşmesi önlenmektedir.

...lüğü çeken çocuklar için değil, aynı zamanda heceleri doğru ayıramayan, akıcı okuyamayan ve okuduğunu ... Hızlı Okuma Egzersizleri | m5bilisim.com ... ... Anasayfa ›› Genel ›› Hızlı Okuma Egzersizleri İndir. yorumsuz. 17.505 kez okundu. Hızlı okuma egzersizleri yapabileceğiniz uygulamaları aşağıdaki linklerden indirip kullanabilirsiniz. Simge Soydan, Özge Filoğlu. Kitap Tanıtımı. Okuma güçlüğü (disleksi) çeken çocuklar, birbirine benzeyen harfleri ayırt etmede, hece oluşturmada... [product_id] => 1075 [name] => Kolay Okuma Egzersizleri / Okuma Güçlüğü Çeken (Disleksi) Çocuklar İçin ... Kolay Okuma Egzersizleri | bkmkitap.com ... ... [product_id] => 1075 [name] => Kolay Okuma Egzersizleri / Okuma Güçlüğü Çeken (Disleksi) Çocuklar İçin [description] =>