flyfishingwingshootingexpo.com

Mimar Sinan / Taşın Dili

YAYIN TARİHİ 2020-01-18
DOSYA BOYUTU 9,10
ISBN 6057849175
DİL TÜRK
YAZAR H. Salih Zengin
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Mimar Sinan / Taşın Dili PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır H. Salih Zengin. Okumak Mimar Sinan / Taşın Dili çevrimiçi şimdi çok kolay!

Osmanlı Devleti döneminde bugüne kadar ulaşan sayısız esere imza atan Mimar Sinan, yaşadığı zamanın çok ötesinden bugünlere ulaşmış tarihî bir kahramandır. Yüzyıllara meydan okuyan camiler, köprüler, kervansaraylar, çeşmeler, hanlar ve hamamlar yapan Mimar Sinan, çocuk edebiyatımızın usta kalemlerinden H. Salih Zengin’in elinde masalsı ve büyülü bir yolculuğa dönüşüyor.Geçmişe doğru yolculuk yapan bir çocuğun gözünden kurgulanan Taşın Dili Mimar Sinan isimli hikâye kitabı çağdaş çocuk dili ve özgün resimlemesiyle 8 yaş ve üzeri tüm çocukların elinden düşüremeyecekleri bir macera.Taşın Dili Mimar Sinan, bu bilge ve mimar kişiliği çocukların daha iyi tanıması için geçmişin büyülü zamanlarına bir yolculuğa davet ediyor.

...çocukların elinden düşüremeyecekleri bir macera ... Taşın Dili Mimar Sinan | Katalog ... .Taşın Dili Mimar Sinan. 2005 yılında Amazon Mobipocket'i satın aldı. Böylece, mobi uzantısı Kindle cihazlarında kullanılmaya başlandı. Üzerinde MİMAR SİNAN TAŞIN DİLİ Kolektif kitabını kolayca okuyabilirsiniz. Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi. Anasayfa. Taşın Dili Mimar Sinan. 9786057849175. 634816. Taşın Dili Mimar Sinan. Vakvak Yayınları. 14.00. Milli hafızamız kitab ... Kültür A.Ş. Taşın Dili Mimar Sinan Salih Zengin ... . Vakvak Yayınları. 14.00. Milli hafızamız kitabelerin anlatıldığı Taşların Dili programı, Dr. Ali Rıza Özcan'ın sunumuyla Diyanet TV'de. Yayınlanma Tarihi: 28.01.2020 En yeni... Çizen: Dağıstan Çetinkaya. Türk Büyükleri Serisinin dördüncü kitabı olan Taşın Dili Mimar Sinan çocuklara özel, kolay anlaşılır şiirsel bir dil ve çizimlerle kültür mimarlarımızı çocuklarımıza tanıtmak... Taşın Dili Mimar Sinan, bu bilge ve mimar kişiliği çocukların daha iyi tanıması için geçmişin büyülü zamanlarına bir yolculuğa davet ediyor. Hamur Tipi : 1. Hamur. Sayfa Sayısı : 24. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Mimar Sinan / Taşın Dili. Mimar Sinan taşın dili. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 4 dakika önce Amazon Türkiye. Mimar Sinan / Taşın Dili / H. Salih Zengin / Vakvak...