flyfishingwingshootingexpo.com

National Geographic Kids / Tasarıma İlham Veren Doğa

YAYIN TARİHİ 2019-05-28
DOSYA BOYUTU 7,12
ISBN 6052424049
DİL TÜRK
YAZAR Şenay Kasap
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin National Geographic Kids / Tasarıma İlham Veren Doğa PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Şenay Kasap. Okumak National Geographic Kids / Tasarıma İlham Veren Doğa çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi?İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu taklit ettiler. Bu durum 20. Yüzyılın ikici yarısından sonra sistemli bir disiplinin ortaya çıkmasına sebep oldu: Biyomimikri. Bu kitapla;- Biyomimikrinin ne olduğunu ve bir biyomimikri tasarımının nasıl yapılabileceğini,- Arıların, köpekbalıklarının, balinaların, bitkilerin ve daha birçok canlının yaşantımız için çok önemli olan tasarımlara ve buluşlara nasıl ilham verdiklerini, rengârenk illüstrasyonlar ve fotoğraflar eşliğinde öğreneceksiniz.

... günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu taklit ettiler ... Tasarıma İlham Veren Doğa - National Geographic Kids Şenay Kasap ... . 12.74 TL. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu... kitaphanen.com´da uygun fiyata Beta Basım Yayım markalı National Geographic Kids - Tasarıma İlham Veren Doğa 9786052424049 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Çocuklar İçin Kitap Önerileri. Tasarıma İlham Veren Doğa-National Geographic Kids. Bir kuş ya ... National Geographic Kids / Tasarıma İlham Veren Doğa - Şenay... ... . Çocuklar İçin Kitap Önerileri. Tasarıma İlham Veren Doğa-National Geographic Kids. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? 16.58 TL. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu... 15.02 TL. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu... Alış-Veriş Listeme Ekle. Tasarıma İlham Veren Doğa-National Geographic Kids. Bir kuş ya da ot çeşidi yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? 15.60 TL. Tasarıma İlham Veren Doğa-National Geographic Kids Beta Kids ürününü tüm kredi kartlarıyla taksitli ve kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz. 15.60 TL. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu... Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu taklit ettiler. İlgili ürün bulunamadı veya satışa kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu taklit ettiler. 15.99 TL. Tasarıma İlham Veren Doğa - National Geographic Kids-Beta Kids- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla... Çocuk Kitapları/. Diğer/. National Geographic Kids Tasarıma İlham Veren Doğa. Ürün Açıklaması. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? ...önemli olan tasarımlara ve buluşlara nasıl ilham verdiklerini rengârenk illüstrasyonlar ve fotoğraflar eşliğinde öğre...