flyfishingwingshootingexpo.com

National Geographic Kids / Tasarıma İlham Veren Doğa

YAYIN TARİHİ 2019-05-28
DOSYA BOYUTU 3,27
ISBN 6052424049
DİL TÜRK
YAZAR Şenay Kasap
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin National Geographic Kids / Tasarıma İlham Veren Doğa PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Şenay Kasap. Okumak National Geographic Kids / Tasarıma İlham Veren Doğa çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi?İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu taklit ettiler. Bu durum 20. Yüzyılın ikici yarısından sonra sistemli bir disiplinin ortaya çıkmasına sebep oldu: Biyomimikri. Bu kitapla;- Biyomimikrinin ne olduğunu ve bir biyomimikri tasarımının nasıl yapılabileceğini,- Arıların, köpekbalıklarının, balinaların, bitkilerin ve daha birçok canlının yaşantımız için çok önemli olan tasarımlara ve buluşlara nasıl ilham verdiklerini, rengârenk illüstrasyonlar ve fotoğraflar eşliğinde öğreneceksiniz.

...sanlar var oldukları günden bu yana... Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? Ürün Sepetinize Eklendi! Tasarıma İlham Veren Doğa - National Geographic Kids ... Tasarıma İlham Veren Doğa - National Geographic Kids Şenay Kasap ... . 14,63 TL. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: National Geographic Kids Tasarıma İlham Veren Doğa. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 4.50 €. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu taklit... Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu takli ... National Geographic Kids / Tasarıma İlham Veren Doğa - Şenay... ... ... Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu taklit ettiler. 15.02 TL. Bir...