flyfishingwingshootingexpo.com

Savaş Sanatı

YAYIN TARİHİ 2019-10-09
DOSYA BOYUTU 12,40
ISBN 9752208612
DİL TÜRK
YAZAR Sun Tzu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Savaş Sanatı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Sun Tzu. Okumak Savaş Sanatı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Düşmanını ve kendini tanıyorsan zafer çok yakındır!MÖ 6. yüzyılda kaleme alınan ve Çinli komutan Sun Tzu'nun savaş prensiplerini içeren Savaş Sanatı, insanlık tarihi boyunca askeri strateji üzerine gerçekleştirilen en başarılı çalışmadır ve bugün dahi karşısında saygıyla eğilmeyi hak etmektedir. Sun Tzu fiziksel olarak eyleme geçmeden önce insanın zekâsıyla düşmanı alt edebileceğini ve bu sayede galip gelme şansının büyük oranda artacağını iddia eder. Tzu'nun bu felsefesi sadece askerlik alanında değil, yaşamın her alanında uygulanabilecek bir felsefedir.

...taktikleri gözü ile bakmanın yanlış olduğu bir eserdir Savaş Sanatı ... Sun Tzu Savaş Sanatı ve Sun Tzu'nun Liderlik Prensipleri ... . Kitap adı: Savaş Sanatı Orijinal adı: The Art of War Yazar: Sun Tzu Çeviri: Pulat Otkan & Giray Fidan... Savaş Sanatı Oyunu Oyna: Savaş yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz Minecraft tarzı 3D mekanlarda tüm düşmanları alt edin. Yön tuşlarıyla hareket edin...- Savaş Sanatı online oyna. Savaş Sanatı Kısa Özet. Sun Zi / Sun Tzu (MÖ 6. yy) Yazarın adı Wade-Giles transkripsiyon sist ... Savaş Sanatı - Starfikir ... . Sun Zi / Sun Tzu (MÖ 6. yy) Yazarın adı Wade-Giles transkripsiyon sisteminde *Sun Tzu*, Pin-Yin transkripsiyon sisteminde *Sun Zi* olarak yazılmaktadır. MÖ 500 yılında yaşamış Sun Tzu'nun savaş stratejisi üzerine yazdığı Savaş Sanatı adlı yazılarda toplanan sohbeti dünyanın en eski strateji kuramları olarak kabul görür. Çinli filozof Sun-Tzu'nun günümüzden 2.500 yıl önce yazdığı "Savaş Sanatı" adlı eser 13 bölümde toplanmış 384 savaş teorisinden oluşmaktadır. Savaş sanatının yapısı ve içeriği. Tao öğretilerinin felsefi ve siyasal etkisi altındaki Sun Tzu'nun Savaş Sanatı, Tao klasiği Tao-te Ching adındaki eserle bir başka açıdan da paralellik gösterir....