flyfishingwingshootingexpo.com

Kimlik Kuyusu

YAYIN TARİHİ 2019-05-27
DOSYA BOYUTU 3,62
ISBN 9759959630
DİL TÜRK
YAZAR Prof. Dr. Hüsrev Hatemi
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kimlik Kuyusu PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Hüsrev Hatemi. Okumak Kimlik Kuyusu çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bir “kimlik bunalımı” ve “köklerden uzaklaşma” gerçekliği içinde olduğumuz doğrudur. Kendini gündelik, politik ve kültürel hayatın her alanına sirayet ederek açığa çıkaran bu sorunun çözümü hiç de öyle kolay görünmüyor. Çözüm belki de öncelikle teşhisi iyi yapmaktan geçiyor. Kimliği, “ortak miras”ı iyi tanımlamakla yeniden inşa edebileceğiz. Nedir peki bu ortak miras? Hüsrev Hatemi, Kimlik Kuyusu’nun derinlerine inerek bu “ortak miras”ı arıyor. Eski Yunan, Mısır, Anadolu, İran hatta Türklerin de yaşadığı Orta ve Uzak Doğu ile sandığımızdan çok fazla ortak efsanelere, ortak kültüre ve tarihe sahibiz. Bu kültürün ve tarihin farkında olmak, kendimizi sınırsızlığı ile yeni bir sınırı tanımlayabilecek büyük bir medeniyete eklemlenme imkânı yaratabilir. Hatemi Kimlik Kuyusu’nda bu imkânın peşinde. Okuru da aynı imkân üzerine düşünmeye davet ediyor.

...inde. Okuru da aynı imkân üzerine düşünmeye davet ediyor ... Kimlik Kuyusu - sizekitap.com ... . 22.80 TL. Kimliği, "ortak miras"ı iyi tanımlamakla yeniden inşa edebileceğiz. Nedir peki bu ortak miras? Hüsrev Hatemi, Kimlik Kuyusu'nun derinlerine inerek bu "ortak miras"ı arıyor. "Kuyuları tersine çevirir minare yaparlar? Ben de taşları çıkarmaktan ümidi kesince, kimlik kuyusunu yer yüzüne çıkarıp, minare yaptım. Kimliğimizi mertçe, göz önüne dikelim istiyorum. 20.40 ... Kimlik Kuyusu - Prof. Dr. Hüsrev Hatemi | kitapyurdu.com ... . Kimliğimizi mertçe, göz önüne dikelim istiyorum. 20.40 TL. Kimliği, "ortak miras"ı iyi tanımlamakla yeniden inşa edebileceğiz. Nedir peki bu ortak miras? Hüsrev Hatemi, Kimlik Kuyusu'nun derinlerine inerek bu "ortak miras"ı arıyor. Anasayfa Kimlik Kuyusu. Hüsrev Hatemi. Sepete At Hemen Al. 2019-05-27 yılında yayınlanan Kimlik Kuyusu , 1. Baskı ve Deneme kategorisinde yer almaktadır. Fakat Kimlik Kuyusu yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Ebubekir Kurban vermekteyiz. 9789759959630. 383990. Kimlik Kuyusu. Dergah Yayınları. 25.50. Kimlik Kuyusu. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. Kargo dahil en ucuz24,00 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Kimlik Kuyusu. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 7 adetSon güncelleme: 16 dakika önce D&R. 30 TL. Kimliği, "ortak miras"ı iyi tanımlamakla yeniden inşa edebileceğiz. Nedir peki bu ortak miras? Hüsrev Hatemi, Kimlik Kuyusu'nun derinlerine inerek bu "ortak miras"ı arıyor....