flyfishingwingshootingexpo.com

Çok Mavi Hikayeler

YAYIN TARİHİ 2020-02-05
DOSYA BOYUTU 3,19
ISBN 6057849267
DİL TÜRK
YAZAR H. Salih Zengin
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Çok Mavi Hikayeler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır H. Salih Zengin. Okumak Çok Mavi Hikayeler çevrimiçi şimdi çok kolay!

Avucunuzun içinde hiç yağmur biriktirdiniz mi? Şehrinize kar olup inen meleklere gülümseyip kuş olmak istediniz mi hiç? Selam vermenin, fakirlere yardım etmenin, sabretmenin, okumanın anlamı üzerine düşündünüz mü?Çocuk edebiyatının usta kalemlerinden H. Salih Zengin, maviyi ve gülümsemeyi seven çocuklar için yazdığı Çok Mavi Hikâyeler kitabında dinî ve ahlaki değerleri çocuksu bir üslup ve kurguyla anlatıyor. Kitapta yer alan 15 hikâyenin her biri kuşlara, duaya selama, meleklere ve uzun bir yolculuğa dönüşüyor.Dinî kavramlara edebiyatın penceresinden naif bir üslupla bakan yazarın metinlerine Nur Dombaycı güzel çizimleriyle katılıyor. Çocuklar güzel hikâyeleri okurken namazı, zekâtı, hac ve orucu, sabretmeyi ve abdest almayı öğrenip kuşların neden kaderle uçtuğunu anlıyorlar.

...cuğa kaderle bulacaklar. Her cümlesi bir kuşa, bir duaya, selama, meleklere, uzun bir yolcuğa dönüşen on beş hikaye sizi bekliyor ... Çok Mavi Hikayeler - H. Salih Zengin | Kitapaktif.com ... .H. Salih Zengin, ‘Çok Mavi Hikâyelerde dini konulara edebiyatın penceresinden bakıyor. Çok Mavi Hikayeler kitabı hakkında bilgi edinmek ve direkt olarak esere ulaşmak için ilgili sayfaya girdiniz. Aşağıda yer alan linkten Çok Mavi Hikayeler pdf indirme butonuna tıklayabilirsiniz. Çok Mavi Hikayeler. H. Salih Zengin. Venüsya Çocuk Kitaplığı. Çok Mavi Hikayeler. Salih Zengin. Ağaç Kitabevi Yayınları. ... Venüsya Çocuk Kitaplığı | Çok Mavi Hikayeler | H. Salih Zengin ... . Çok Mavi Hikayeler. H. Salih Zengin. Venüsya Çocuk Kitaplığı. Çok Mavi Hikayeler. Salih Zengin. Ağaç Kitabevi Yayınları....