flyfishingwingshootingexpo.com

Kur'an-ı Anlamaya Giriş

YAYIN TARİHİ 2019-05-24
DOSYA BOYUTU 5,61
ISBN 9751955494
DİL TÜRK
YAZAR İbrahim H. Karslı
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kur'an-ı Anlamaya Giriş PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır İbrahim H. Karslı. Okumak Kur'an-ı Anlamaya Giriş çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kuran, insanlık için bir “rahmet” kaynağıdır: “İşle size Rabbinizden hakikatin açıkbir delili, bir rehberlik ve bir rahmet geldi” : [En’âm, 6/157], Son İlahî Kelâm getirdiği - iman prensipleri ile varlığın sahibini, hayatı, ölümü ve ölüm sonrasını insana tanıttı. Var oluşla ilgili insan zihnini kemiren şüphelerden ve manevî çalkantı­lardan onu korumayı hedefledi. Yine ge­tirdiği ahlâk ilkeleri ile insanı, kendine, hemcinslerine ve içerisinde yaşadığı tabi hayata karşı yalnızlaşmaktan ve yabancılaşmaktan kurtarmayı gaye edindi. Böylece insana dünyada huzur ve mutluluğun, ve ebedî âlemde de sonsuz saadet ve esenliğin yollarını gösterdi.

...r delili, bir rehberlik ve bir rahmet geldi" [En'âm, 6/157], Son İlahî Kelâm getirdiği ... Kur'an-ı Anlamaya Giriş - Ahmet Çelik -Halkkitabevi ... ... : Kuran Anlamaya Giriş Kitabı. Kategori. Useyd b. Hudayr'ın (r.a.) anlattığına göre: "Kendisi geceleyin, hurma harmanında iken Kuran-ı Kerîmden Bakara sûresini okuyordu. Giriş Yap. Şifremi Unuttum. Kitapseç Hesabın Yoksa Hemen Üye Olun. Anasayfa Kur`an`ı Anlamaya Giriş. Şemsettin Özdemir. Sepete At Hemen Al. Ürün Açıklaması. Kuran, insanlık için bir "rahmet" kaynağıd ... Kur'an-ı Anlamaya Giriş ... . Sepete At Hemen Al. Ürün Açıklaması. Kuran, insanlık için bir "rahmet" kaynağıdır: "İşle size Rabbinizden hakikatin açık bir delili, bir rehberlik ve bir rahmet geldi" : [En'âm, 6/157], Son İlahî Kelâm getirdiği... Fiyat. Kur'An'I anlamaya giriş. Prof. Dr. İbrahim H. Karslı. Satıcı. KUR'AN-I ANLAMAYA GİRİŞ Kısa Sûrelerimizi Tanıyalım. Satıcı. : Alperen Kitabevi & Sahaf....