flyfishingwingshootingexpo.com

National Geographic Kids / Su

YAYIN TARİHİ 2019-03-01
DOSYA BOYUTU 7,69
ISBN 6052423738
DİL TÜRK
YAZAR Melissa Stewart
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin National Geographic Kids / Su PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Melissa Stewart. Okumak National Geographic Kids / Su çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yaşam kaynağımız suyun döngülerinden, yağmurun oluşumuna, nehirlerden okyanuslara ve suda yaşayan canlılara kadar bu kitapta suya dair pek çok şey keşfedecek; suyun hayatımızdaki önemini, vücudumuzun suyu hangi amaçlar için kullandığını ve suyu nasıl tasarruflu kullanabileceğimizi öğreneceğiz. National Geographic’in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. 12 kitaptan oluşan, 3. seviye okuma kitaplarından biri olan Su, kendi başlarına akıcı olarak okuyabilen ve yeni sözcüklerle uzun cümlelere hazır olan çocuklar içindir. İlgi çekici parlak resimleriyle çocukların ilgilerini kaybetmeden hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağlayan bu yarının kaşiflerinin bilim vedünyasına attıkları ilk adımlardan olacak.

...rt. Yaşam kaynağımız suyun döngülerinden, yağmurun oluşumuna, nehirlerden okyanuslara ve suda yaşayan canlılara kadar bu kitapta suya dair pek çok şey keşfedecek ... National Geographic Kids / Su - Melissa Stewart | kitapyurdu.com ... ... Kağıt Kapak. ₺13,64. Dinozorlar Hakkında Herşey: National Geographic Kids. Blake Hoena. Kağıt Kapak: 48 sayfa. Yayıncı: Beta Kids; 1. baskı (6 Kasım 2017). National Geographic Kids Australia - Issue 56 - January 2020. Views: 50. National Geographic Kids USA - December 2019. Views: 330. Date: November 28, 2019. Daha Fazla Bilgi. National Geographic Kids - Suyun Hikayesi. • Su nasıl olu ... National Geographic Kids - YouTube ... . Views: 50. National Geographic Kids USA - December 2019. Views: 330. Date: November 28, 2019. Daha Fazla Bilgi. National Geographic Kids - Suyun Hikayesi. • Su nasıl oluştu? • Suyun tehlikeli olduğunu nereden biliyoruz? • Dinozorlar da bizim içtiğimiz suyu mu içti? su national geographic kids - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden eskiye... ‎Leggi le recensioni, confronta le valutazioni dei clienti, guarda gli screenshot e ottieni ulteriori informazioni su UK National Geographic Kids. UK NG Kids 3 250 р. View photos, videos, articles and other features about National Geographic Channel's shows. View all photos. Tv listings. NAT Geo kids abu dhabi. Advertisement. 14.63 TL. Su nasıl oluştu? • Su Dünya'ya nereden geldi? • Suyun tehlikeli olduğunu nereden biliyoruz? • Dinozorlar da bizim içtiğimiz suyu mu içti? • Ne kadar suyumuz kaldı? • National Geographic for Kids - Books that mean the world to young readers. 6% off. Ponies and Horses Sticker Activity Book. National Geographic Kids. National Geographic Kids UK and Ireland Edition. Magazine Subscription FAQs 23. National Geographic Kids website 10. My account doesn't have an email address. Oyuncak Silahlar Yumuşak Mermili Tüfekler Yumuşak Mermili Tabancalar Su Tabancaları. Anasayfa National Geographic Kids. 1. Afrika`da Safari Çitalar Beta Kids Şebnem Denktaş. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %18. Su - National Geographic Kids. İndirim. Favorilerime Ekle. National Geographic Kids. Kapak Fiyatı 11.00 TL. * Son sayı değil. Bir ö...