flyfishingwingshootingexpo.com

4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen

YAYIN TARİHİ 2019-10-30
DOSYA BOYUTU 11,65
ISBN 6057716514
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin 4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak 4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen çevrimiçi şimdi çok kolay!

Merhaba değerli arkadaşım, Kupa kazanmanın anahtarı sağlam bir temeldir. Sağlam temelin anahtarı ise KUPA’dır. Peki nedir KUPA? KUPA’nın açılımı şu şekilde: Kavrama-Uygulama-Pekiştirme-Analiz. Bu kitapta tam da öğrenmenin bu dört temel basamağına ayrılmış 33 adımla karşılaşacaksın. Sırayla tamamlayacağın bu adımlarda matematik, fen bilimleri ve Türkçe derslerine ait kavrama, uygulama, pekiştirme ve analiz soruları bulacaksın. Soru dediğime bakma. Bunlar senin zevkle tamamlayacağın uygulamalar. Çünkü sana kimi zaman boyama yaptıracak, kimi zaman grafik çizdirecek, boşluk doldurtacak arada da soru çözdürecek. Ama her adımda sana mutlaka konuları öğretecek. Hem de mümkün olan en eğlenceli şekilde!Aslında kupa kazanmak hiç de kolay değil. Uzun ve yorucu çalışmalar gerektirir. Ancak KUPA ile çok kolay. Çünkü sana düşündürücü fakat eğlenceli çalışmalar sunuyor.Hayatta atacağın her adımda bir KUPA kazanman dileğiyle.Başarı seninle olsun!

...nıf Sosyal Bilgiler, 4. sınıf Fen Bilimleri ve 4 ... Matematik - 4 TurgayYagmuroglu.Com ... . sınıf İngilizce derslerinin tüm konularını kapsayan sorulardan oluşmuştur. Tudem Yayınları 4. Sınıf Evde 30 "Tudem Yayınları 4. Sınıf Evde 30 Dakika Türkçe Matematik Fen Bilimleri Hayat Bilgisi Soru Ev Çalışması" için yorum yapan ilk kişi siz olun Cevabı iptal et. DGS Cep. Akademik Kitaplar. Fen Bilimleri Kitapları. 9. Sınıf Matematik-Geometri Konu Anlatımlı Soru. 3. Sınıf Kupa Etkinlikleri Tonguç Akademi. Yor ... 4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . 3. Sınıf Kupa Etkinlikleri Tonguç Akademi. Yorum Ekle. Bilgiseli Yayınları Bilgi Seli Yayınlarıİlkokul 3.Sınıf Tüm Dersler Soru Kitapları, 3. Sınıf ve 4. Sınıf Edison ile Robotik Kodlama Bilgiseli Yayınları. Matematik 4. Sınıf. Bu ürünü alanlar çok mutlular. 2. İlişkilendirme Yoluyla Öğrenme: Her konu sonunda o konuyu hayat bilgisi veya Türkçe dersiyle ilişkilendiren sorular sorduk. 4.sınıf yayınlarımız. Efsane matematik takım. Çok bilmiş sorular. Bütün dersleri içermektedir.Türkçe,Matematik ,Fen Bilgisi ve Sosyal Bilgiler Soruları. 4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen. Yazar: Kollektif. Yayınevi: TONGUÇ AKADEMİ. Bu kitapta tam da öğrenmenin bu dört temel basamağına ayrılmış 33 adımla karşılaşacaksın. 4 Sınıf Matematik GittiGidiyor'da! 2. Sınıf Matematik (4A Eğitim Şeması) (1). 4. Sınıf Fen Bilimleri - Çalışma Arkadaşım (1). Tudem Evde 30 Dakika Türkçe Matematik Fen 4. SINIF. 4. Sınıf Türkçe Matematik Soru Bankası. X-RAY TYT Matematik Denemeleri. Problemlerin Ritmi. Din Kültürü Fen Bilimleri İngilizce Matematik Sınıf Öğretmeni Sosyal Bilgiler Tüm Dersler Türkçe. Türkçe 4. Matematik 4. Sosyal bilgiler 4. Fen bilimleri 4. Robotıc englısh 4. 4. Sınıf. Okulistik 4. sınıf paketinde, temel derslerin öğretim yılı süresince işlenen tüm konuları Millî Eğitim Bakanlığı öğretim programlarına tam uyumlu olarak yer alır. 5625 TL. Dil: Türkçe Basım Tarihi: Ekim 2017 Baskı Sayısı: 2. BASKI Kitap Boyutu: 195x275 mm Ağırlığı: 0,10 Cilt Bilgisi: Tel Zımba Kağıt Bilgisi: 80 gr 1. Hamur Kapak Bilgisi: 350 gr Mat Kuşe. Yeni müfredata uygun 4. Sınıf matematik kazanım kavrama testleri soru çözümleri ve cevapları ile birlikte konuları pekiştirin. 4. Sınıf Türkçe. 4. Sınıf Fen Bilimleri. 4. Sınıf Din Kültürü....