flyfishingwingshootingexpo.com

Siyonistlerin Suç Dosyası

YAYIN TARİHİ 2020-02-29
DOSYA BOYUTU 7,2
ISBN 6052008430
DİL TÜRK
YAZAR Hacı Kurt
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Siyonistlerin Suç Dosyası PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Hacı Kurt. Okumak Siyonistlerin Suç Dosyası çevrimiçi şimdi çok kolay!

Beni İsrail, Tevrat’tan önce bağlı oldukları inançlarını, yaşam biçimlerini ve geleneklerini Kabala adlı kitapta toplamışlardı. Kendilerini binlerce yıldır yöneten Hahamlar, Cenab-ı Allah (cc)’ın Hz. Musa (as)’ya gönderdiği Tevrat’ı değiştirerek yeniden yazdılar.Hahamlar Kabala’nın, kendilerine Dünya hâkimiyeti vaat ettiğine inanıyorlardı.Buna göre;-Bütün Yahudiler Filistin’e toplanacaklar.-Süleyman mabedini yeniden inşa edilecek.-Mesih gelecek.-Arz-ı Mev’ud, Fırat ve Nil arasındaki topraklarda Kudüs merkezli Büyük İsrail Devleti kurulacak.Kur’an-ı Kerim, Siyonistlerin bu Kabalist hedeflerine ulaşmadaki insanlık dışı niyetlerini ve suç dosyalarını ortaya koyuyor.

...... İRAN: "İSRAİL'İN SUÇ DOSYASI GİTTİKÇE KABARIYOR" Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad İran Cumhurbaşkanı, "Son saldırılar, siyonist rejimin durumunu değiştirmeyecek, tam tersine İsrail'in ... Siyonistlerin Suç Dosyası Hacı Kurt ... ... "Büyük Dönüş Yürüyüşü Yüksek Ulusal Komitesi", İsrail'in Gazze Şeridi'ndeki barışçıl gösterilerde işlediği suçları içeren dosyayı Uluslararası Ceza Mahkemesi'ne iletti. Siyonistlerin Suç Dosyası Beni İsrail, Tevrat'tan önce bağlı oldukları inançlarını, yaşam biçimlerini ve geleneklerini Kabala adlı kitapta toplamışlardı. siyonistlerin suc dosyasi - arama ... MGV Yayınları // SİYONİSTLERİN SUÇ DOSYASI ... . Siyonistlerin Suç Dosyası Beni İsrail, Tevrat'tan önce bağlı oldukları inançlarını, yaşam biçimlerini ve geleneklerini Kabala adlı kitapta toplamışlardı. siyonistlerin suc dosyasi - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden eskiye... Hacı Kurt tarafından kaleme alınan Siyonistlerin Suç Dosyası kitabi pdf isimli 346 sayfadan oluşan kitap; MGV YAYINLARI yayınevinin 29/2/2020 Cumartesi tarihinde ve 1... Kur'an-ı Kerim, Siyonistlerin bu Kabalist hedeflerine ulaşmadaki insanlık dışı niyetlerini ve suç dosyalarını ortaya koyuyor. %26. Siyonistlerin Suç Dosyası. Hacı Kurt. Mgv Yayınları. 1. Siyonistlerin Suç Dosyası. Müşteri Hizmetleri. Hacı Kurt tarafından kaleme alınan Siyonistlerin Suç Dosyası pdf indir isimli 346 sayfadan oluşan kitap; MGV YAYINLARI yayınevinin 29/2/2020 Cumartesi tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile kitapcılardaki... Kur'an-ı Kerim, Siyonistlerin bu Kabalist hedeflerine ulaşmadaki insanlık dışı niyetlerini ve suç dosyalarını ortaya koyuyor. - Arz-ı Mev'ud Fırat ve Nil arasındaki topraklarda Kudüs merkezli Büyük İsrail Devleti kurulacak. Kur'an-ı Kerim Siyonistlerin bu Kabalist hedeflerine ulaşmadaki insanlık dışı niyetlerini ve suç dosyalarını... Komiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, Gazze sınırında 30 Mart'tan bu yana devam Büyük Dönüş Yürüyüşü gösterilerine katılan barışçıl göstericilere karşı İsrail'in işlediği suçlarla ilgili dosya... ...oturttu, bari bizler de birkaç cümleyle de olsa, bu “suç dosyası”ndan bazı örnekleri aktarmış olalım. Onun için siyonistler İHH için “terör örgütü” yaftasını yıllar öncesinden vurmuştu bile. Kudüs Dosyası. yapılan yazılı açıklamada, "Siyonist Knesset'in bu yasayı tartışması ve ilk oylamada kabul etmesi, bu oluşumun ırkçı faşist karakterine uyumlu siyonistlerin sistematik bir suçudur." denildi....