flyfishingwingshootingexpo.com

Tarih Aynasında Ziya Gökalp

YAYIN TARİHİ 2019-10-21
DOSYA BOYUTU 10,46
ISBN 6057619433
DİL TÜRK
YAZAR Vehbi Vakkasoğlu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Tarih Aynasında Ziya Gökalp PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Vehbi Vakkasoğlu. Okumak Tarih Aynasında Ziya Gökalp çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu eser, sadece bir şahsa değil, bir devre ayna tutuyor.Zira Ziya Gökalp, yaşadığı dönemin kültürel ve ideolojik kara kutusudur. İttihatçıların akıldânesi,Cumhuriyet devrinin de fikir babasıdır.Felaketli bir geçiş döneminin çalkantıları içinde bata çıka düşünmüş, alelacele araştırmış ve çokça yazmıştır. Rakipsiz resmî ideolog olarak, karar mekanizmalarını etkilemiştir.Dolayısıyla, geçmişten günümüze kalmış birçok içtimai yanlışta onun imzası vardır. Bu sebeple, onu tanımadan yakın tarihimizi ve hatta bugünümüzü doğru anlamak mümkün değildir.

...2.80 TL. Tarih Aynasında Ziya Gökalp-Ensar Neşriyat- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz ... Tarih Aynasında Ziya Gökalp Vehbi Vakkasoğlu Ensar Neşriyat ... . Tarih Aynasında Ziya Gökalp AÇIKLAMASI. Bu eser, sadece bir şahsa değil, bir devre ayna tutuyor. Zira Ziya Gökalp, yaşadığı dönemin kültürel ve ideolojik kara kutusudur. Bu eser, sadece bir şahsa değil, bir devre ayna tutuyor. Zira Ziya Gökalp, yaşadığı dönemin kültürel ve ideolojik kara kutusudur. Ziya Şakir. Akıl Fikir Yayınları. 14,00 TL. ... Tarih Aynasında Ziya Gökalp | bkmkitap.com ... . Zira Ziya Gökalp, yaşadığı dönemin kültürel ve ideolojik kara kutusudur. Ziya Şakir. Akıl Fikir Yayınları. 14,00 TL....