flyfishingwingshootingexpo.com

Büyük İhanetHadis İnkarı

YAYIN TARİHİ 2019-12-04
DOSYA BOYUTU 10,88
ISBN 6057828156
DİL TÜRK
YAZAR Mus’ab Köylüoğlu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Büyük İhanetHadis İnkarı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mus’ab Köylüoğlu. Okumak Büyük İhanetHadis İnkarı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kıymetli Okuyucum!İslam dini iki kaynak üzerine bina edilmiştir. İslam’ı doğru anlamanın ve doğru yaşamanın tek yolu Allah’ın kelamı Kur’an ve Peygamberin sünnetini öğrenip onlarla amel etmektir. Kur’an’ı sünnetten ve sünneti de Kur’an’dan ayırmanın mümkün olmadığı ayetler ve hadislerle açıkça bildirilmektedir.‘’Benim emrettiğim veya nehyettiğim bir konu kendisine iletildiğinde sakın sizden birinizi, koltuğuna yaslanmış biri olarak ‘biz, onu bunu bilmeyiz. Allah’ın Kitabı’nda ne bulursak ona uyarız, o kadar’’ derken bulmayayım.’’Rasulullah’ın da uyardığı gibi koltuğuna yaslanmış bir takım insanlar onu adeta bir postacı gibi görüp, Kur’an bize yeter diyerek, Allah Rasülünü devre dışı bıraktıkları bir din anlayışını benimsediler. Hem kendileri saptı hem de peşlerinden gidenleri saptırdılar.Bu eserimizi dikkatlice okuduğunuzda Kur’an ve sünnet bütünlüğünün önemini anlarken, Allah Rasulüne tâbi olmadan dinin razı olunan bir şekilde yaşanmasının mümkün olmadığını ve hadis inkarcılarının dillerine dolayıp inkâr ettikleri birçok sahih rivayet hakkında ne kadar haksız ve art niyetli olduklarını inşallah anlamış olacaksınız. Rabbim bizlere Kur’an ve sünneti doğru bir şekilde anlayıp, rehber edinmeyi nasip etsin.

...ları. Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir ... Büyük İhanet (Hadis İnkarı) Kitabina Bak Mus ' Ab Köylüoğlu Beka... ... .Ve ertesi gün teslim edilir. 39 TL. Bu eserimizi dikkatlice okuduğunuzda Kur'an ve sünnet bütünlüğünün önemini anlarken, Allah Rasulüne tâbi olmadan dinin razı olunan bir şekilde yaşanmasının mümkün olmadığını ve hadis... Büyük İhanet (Hadis İnkarı) [ Mus'ab Köylüoğlu ]. Beka Yayınları. Kıymetli Okuyucum! İslam dini iki kaynak üzerine bina edilmiştir. İslam'ı doğru anlama ... Büyük İhanet (Hadis İnkarı) | bkmkitap.com ... . Beka Yayınları. Kıymetli Okuyucum! İslam dini iki kaynak üzerine bina edilmiştir. İslam'ı doğru anlamanın ve doğru yaşamanın tek yolu Allah'ın kelamı... ...Güncel Siyaset GÜNLÜK Güzel - Özlü Sözler Hadis - Sünnet Hadis-i Şerif Haftanın Ürünleri Halk Sağlık Eğitimi Hatırat Hatim. 9786057828156. 387025. Büyük İhanet (Hadis İnkarı). Beka Yayınları. Mus'ab Köylüoğlu. Kıymetli Okuyucum! İslam dini iki kaynak üzerine bina edilmiştir. İslam'ı doğru anlamanın ve doğru yaşamanın tek yolu Allah'ın kelamı Kur'an ve Peygamberin sünnetini öğrenip... 34.20 TL. Bu eserimizi dikkatlice okuduğunuzda Kur'an ve sünnet bütünlüğünün önemini anlarken, Allah Rasulüne tâbi olmadan dinin razı olunan bir şekilde yaşanmasının mümkün olmadığını ve hadis... Kur'an'ı sünnetten ve sünneti de Kur'an'dan ayırmanın mümkün olmadığı ayetler ve hadislerle açıkça bildirilmektedir. ''Benim emrettiğim veya nehyettiğim bir konu kendisine iletildiğinde sakın sizden......